הורוסקופ יומי 22.05.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

למעשה מעבר הירח לבית הקריירה והתדמית מתאים יותר ליום רגיל של עבודה ולא לשבת מנוחה. מיקום הירח אמנם ימלא אתכם באנרגיה מאוד מעשית, שמגיעה עם נוקשות, נחישות וצורך בלקחת אחריות על התנהלות הדברים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק והגיון, ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

 

דלי

אתם נוטים להיות קלילים וספונטאניים יותר היום, בזכות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה  שידרוש מציאת פעילות מעניינת ולא שגרתית. תוכלו ליהנות היום מנסיעות ומפעילויות בטבע, ממפגשים ושיחות עם אנשים שטרם הכרתם, מבילוי בים, ואולי תוזמנו למפגש נחמד אצל/ עם חברים. העיקר שתימצאו במקומות בהם מעניין לכם.

דגים

מעבר הירח הרגיש לבית התשוקות והחושניות, יגביר את עוצמת רגשותיכם ותגובותיכם עשויות להיות היום קיצוניות אך גם חושניות יותר. עדיף שתנצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני ביציאה ספונטנית לבילוי לא שגרתי.

 

טלה

האנרגיות משתנות והופכות נעימות, חברותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ולפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ונצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

שור

מעבר הירח לבית הבריאות מראה שכדאי שתקפידו יותר על נושא הבריאות,  אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום טוב לעשות קצת סדר סביבכם, במגורים, במכונית או במחסן. מצד שני, מצפים שתפגינו כעת יותר מחויבות לענייני המשפחה, זלזול, התחמקות או תירוצים, לא יתקבלו בהבנה.

 

 תאומים

אם ביליתם בימים האחרונים יותר מדי בבית, זהו בדיוק היום לשנות אווירה, להשתחרר מהכבדות ולהיטען באנרגיות אחרות. מעבר הירח למזל מאזניים יעורר ביומיים הקרובים את בית ההנאות, הילדים והרומנטיקה, מה שיחזק את ביטחונכם העצמי וימלא אתכם בקסם אישי וגם באומץ רב. לפנויים ולפנויות שביניכם, מיקום הירח יגביר את היצירתיות והעזה ואתם עשויים לקבל הצעות די מעניינות לבילוי והכי חשוב, יהיה לכם קל יהיה לשבות את הלב ולהקסים את הצד השני, אם תפגינו יותר קלילות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1