הורוסקופ יומי 23.05.2021 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

למעשה מעבר הירח לבית הקריירה והתדמית מתאים יותר ליום רגיל של עבודה ולא לשבת מנוחה. מיקום הירח אמנם ימלא אתכם באנרגיה מאוד מעשית, שמגיעה עם נוקשות, נחישות וצורך בלקחת אחריות על התנהלות הדברים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק והגיון, ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

 

דלי

השבוע נפתח ביום נמרץ ואופטימי המלווה בדחף עז לעשות היום משהו מרגש, שונה ולא שגרתי. הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים, מעורר את סקרנותכם ומעודד לחשיבה פילוסופית וגם לצורך להשמיע את דעותיכם או להגן על תפיסת עולמכם. יום מצוין לטיפול בענייני לימודים ובכול הקשור לחו"ל. ייתכנו היום גם מפגשים עם אנשים מעניינים, אולי אף תקבלו הצעה או בשורה חשובה.

דגים

השבוע נפתח ביום מצוין להתייעצות והתעסקות בענייני ממון ורגשות. המשך שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יסייע את העמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. מומלץ שתנצלו את היכולת המשופרת לראות, להבין ובעיקר להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר.

 

טלה

אתם פותחים את השבוע ביום מצוין לשפר את היחסים עם הסובבים בעבודה ולהפתיע את בני הזוג בהפגנת יצירתיות רומנטית. ענייני יחסים, אהבה ושיתופי פעולה יתפסו מקום חשוב בסדר היום שלכם במחצית השבוע הראשונה ומיקום הירח היום יכול לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות שנוצרו לאחרונה בתחומים אלו. אולם מאידך אל תמהרו להאמין להבטחות ולמשמע אוזניים, ואל תחשפו מידע רגיש על עצמיכם.

שור

השבוע נפתח ביום שבו אתם בעיקר מעשיים מאוד וזה מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה, למציאת דרכים יעילות וחסכוניות יותר ולסידור עניינים ולארגון שונה של סביבת חייכם היומיומית. תוכלו להשיג היום את כל היעדים שקבעתם לעצמכם ואתם גם יכולים להפגין חשיבה טובה ולהעלות רעיון מוצלח וחסכוני. אולם מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

 

 תאומים

השבוע מתחיל במרץ וזהו יום שמתאים בעיקר לבילוי, לנופש לאהבה ולהנאה מהחיים. אמנם, אתם אנרגטיים וכריזמטיים יותר, אך יתכן שדווקא תתקשו להסתדר עם מרות, משמעת והגבלות. נצלו את היום כדי להתבלט, לשווק את עצמכם, או אפילו לפרסם משהו שברצונכם למכור. גלו יותר רגישות לסובב ובעיקר לצורכי בני הזוג ויהיה נחמד אם תזמו בילוי מיוחד ולא שגרתי להערב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1