הורוסקופ יומי 22.03.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

הירח שמשייט גם היום בבית הזוגיות משרה בכם היום תחושה נעימה שמעודדת אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. מאחר שיהיה לכם קל יותר לבטא היום את עצמכם ואת רגשותיכם, כדאי שתנצלו זאת ליצירת שיתופי פעולה נוספים בעבודה, תוך שימוש נדיב בחוש הומור שלכם, שיכול לשפר את האווירה ולסייע בשבירת הקרח, בליבון עניינים ובנושאים אישיים.

 

דלי

אתם עסוקים היום בעיקר במילוי חובות ומשתדלים לפעול בצורה מעשית, מדויקת וחסכונית. מיקום הירח עשוי לעורר בכם יותר נכונות להתנדב, לעזור ולתרום, גם על חשבון זמנכם הפנוי. זה גם הזמן לגלות יותר מודעות לבריאותכם לקדם את הניקיונות לחג הפסח המתקרב, להתחיל דיאטה או להירשם לחדר הכושר.

דגים

מצב הרוח משתפר בעקבות מעבר הירח אתמול לבית ההנאות היצירתיות והרומנטיקה, מאחר שהדבר יגביר בכם את רמת האנרגיה האופטימית ויחזק את הביטחון העצמי ויכולת התחרותיות.  נצלו ביומיים הקרובים את האנרגטיות, התעוזה, כושר השכנוע המשופר ומצב הרוח הנפלא לקידום עניינכם המקצועיים וגם לפעילויות חברתיות או רומנטיות מבדרות, מעניינות, מאתגרות ויצירתיות.

 

טלה

שיוט הירח במזל סרטן הרגשן תגרום לכם להיות הרבה יותר פגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג באיזו הזמנה למסעדה איכותית או להפשיל שרוולים ולהכין ארוחה מיוחדת בעצמכם.

שור

השילוב של מיקום הירח בבית החשיבה, התקשורת והניידות למיקומו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת במזלכם, יאפשר לכם היום לראות את הדברים בצורה שונה, מה שיאפשר לכם להסיק מסקנות חדשות ואף לזכות בתובנות מדהימות. על כן גלו היום יותר ערנות לכול מיני התרחשויות שיכולות להכיל בתוכם מסרים שסמויים מהעין. אגב יום מאוד מוצלח לבדיקת ראייה ולהזמנת משקפיים.

 

 תאומים

למרות שהקצב נוטה להיות איטי יותר, היומיים הקרובים מוצלחים לעסקיים, לבירורי שכר, או  להתייעצות עם מומחי השקעות.  הירח שעבר אמש לבית הכספים, יגביר את הזדהותכם עם הצד החומרני והצרכני של החיים, מה שיכול לעודד אתכם הוצאת כספים בזבזנית או לא צפויה. אולם, אם תפגינו חשיבה מעשית יותר תוכלו למצוא כעת דרכים חדשות לחיסכון ולהתייעלות. עם זאת, זה יום מוצלח להיפתח לנושאים חדשים וליחה אישית עם חבר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1