הורוסקופ יומי 23.03.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

הירח שמשייט בבית הזוגיות מציין שזהו יום מוצלח לעיסוק בנושאים שדורשים שיתוף פעולה עם אחרים ובעיקר מומלץ שתיהנו מהיום החופשי הזה, במגוון פעילויות רומנטיות או מהיכרויות חדשות. תוכלו גם לנצל היום את מיקומו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת  בבית התקשורת, שיאפשר לכם להציג את הדברים בצורה משכנעת, וגם יתרום רבות להבהרת הנושאים שמפריעים למערכת היחסים שלכם. וזה גם יום נהדר ליציאה לפיקניק.

 

דלי

הניחו היום את הביקורת בצד והפגינו יותר נכונות לסייע  לאחרים. יש לכם היום הזדמנויות להכיר אנשים חדשים וליצור קשרים טובים לעתיד, גם אם אתם  עובדים ביום הבחירות. שיוט הירח בבית הבריאות והעבודה הוא סיבה מספיק טובה לנצל את היום להתעסק בשיפורים שונים בבית, או כדי לנצל את היום החופשי הזה, לפעילות ספורטיבית, בריאה ומהנה

דגים

אחד הימים הכי מבורכים החודש עבורכם הן מבחינה חברתית והן באהבה, לכן הפגינו יותר יוזמה, יצירתיות והעזה. הירח שמשייט היום בבית הבילוי והרומנטיקה, יעודד אתכם להתחבר היום לצד הנהנתן שבכם ומומלץ שתנצלו את האנרגיות הטובות ואת היום החופשי הזה לאהבה, לבילוי עם בני המשפחה, למפגשי חברים ולשאר ההנאות הקטנות של החיים.

 

טלה

מיקום הכוכבים ביום הבחירות, מתאים מאוד לבילוי אינטימי, בחברת אנשים קרובים, כבני המשפחה חברים או שכנים. זהו גם יום נהדר לישיבה בבית קפה או ליציאה לפיקניק וגם לשיחה אישית באווירה נינוחה. לפנויים ולפנויות שבניכם זוהי בהחלט תקופה חיובית, שמביאה יותר אפשרויות להיכרויות ולחיזור. תנו הזדמנות גם לקשר שמתחיל כקשר קליל  ולא מחייב, הוא עשוי בהחלט להשתנות בהמשך.

שור

מיקום הירח שמשייט ביום הבחירות בבית התקשורת שלכם, עשוי לעורר בכם ספקות והרהורים לגבי הצבעתכם ואולי אף תשנו את החלטתכם ברגע האחרון. מיקום הירח עשוי לגרום לכם גם לאי שקט, אם לא תמצאו לעצמכם תעסוקה מתאימה, מגוונת ובעיקר מעניינת. תוכלו לנצל את היום גם להסתובבות בעיר, לטיול או למפגש חברים או שכנים לדיונים ושיחות קלילות בנושאים אקטואליים.

 

 תאומים

יום הבחירות עשוי להיות בהחלט יום די נחמד עבורכם, אם כי בשל הירח שמשייט בבית הכספים, הרי שמרכזי הקניות עשויים להוות עבורכם פיתויי לא קל היום ונראה שעדיף שתמצאו כמה שיותר רחוק מהם. לעומת זאת, אלה מבניכם שיעבדו היום יקצרו רווח נאה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1