הורוסקופ יומי 24.03.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

ענייני כספים, רכישות, השקעות ומאזן תשלומים יעסיקו אתכם יותר ביומיים הקרובים, בעקבות הצטרפות הירח אל בית התשוקות וההשקעות, מיקום שגורם לכם גם להיות ולהראות יותר מושכים וסקסיים מהרגיל. העוצמות הרגשיות עשויות לגבור ימים אלה מה שיכול להקשות עליכם לשמור על איפוק, למרות שבמובן הרומנטי יומיים אלה עשויים להיות דווקא מוצלחים ביותר.

 

דלי

ענייני הזוגיות ושיתופי הפעולה בכל התחומים יודגשו ביומיים הקרובים, אולם מאחר שיתכן גם איזה קונפליקט בין הצרכים שלכם ובין הצרכים של הצד השני, נראה שאין לכם ברירה וגם יהיה נכון יותר להתפשר וללכת האחד לקראת השני או השנייה. לפנויים ולפנויות שביניכם מומלץ לנצל במרץ וביצירתיות את חלון ההזדמנויות וליהנות בימים הקרובים ממפגשים חברתיים שעשויים להוביל להתחלת קשר רומנטי.

דגים

היומיים הקרובים מוצלחים לקידום ענייני השגרה כמו משימות בעבודה, לסידורים שונים שדחיתם. ימים אלה מוצלחים לתשלום חשבונות, לעריכת סדר וניקיון ולהתארגנות לקראת חג הפסח שבפתח. אולי תגלו כול מיני חפצים או בגדים שנמאסו עליכם ותוכלו להיפטר מהם, ועדיף שתתנו אותם במתנה או כתרומה.

 

טלה

מצב הרוח משתנה היום, אתם מושכים תשומת לב רבה וקל לכם להשפיע על הסובב, הימים הקרובים יתאימו לחובבי הבילוי הסוער ולרומנטיקנים שביניכם. הצד היצירתי יהיה יותר פעיל מה שעשוי לעורר בכם כמה רעיונות מעניינים בהחלט. לפנויים ולפנויות שבניכם יהיו יותר הזדמנויות לשבות את הלב ולהקסים בעיקר בזכות הקרבה בין של השמש לוונוס כוכב האהבה שמתארחים יחדיו במזלכם.

שור

הרגישות שלכם תלך ותגבר בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים. בימים אלה תחושו נוח יותר באווירה מוכרת, ביתית ומשפחתית, ואתם עשויים להתכנס אל תוך עצמכם ולהתחבר לעבר ולנוסטלגיה. ימים אלה מוצלחים לביקורים משפחתיים ולאירוח חברים. אם משהו רגשי מציק לכם, זה בהחלט הזמן לשתף או להתייעץ עם מישהו.

 

 תאומים

מעבר הירח למזל אריה המוחצן ידגיש אצלכם ביומיים הקרובים את כול הקשור לחשיבה, תקשורת, מידע ודעת. על כן ימים הקרובים מצוינים ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לתכנון תכניות לטווח הקרוב, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים, ליצירת שיתוף פעולה ולליבון עניינים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1