הורוסקופ יומי 16.03.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה, התקשורת והניידות, למזל דגים, אתם תהפכו בתקופה הקרובה לסקרניים יותר וקרוב לוודאי שתהיו עסוקים יותר בפעילויות אינטלקטואליות ובתקשורת עם הסביבה. רבים מכם ילקטו  מידע מכל סוג, ירבו בשיחות או ישוטטו באינטרנט. אחרים יחושו חוסר מנוחה ואי השקט מהקצב ההתרחשויות שגובר. אולם מאחר שיכולת ההבנה משתפרת והחשיבה הופכת מואצת מאוד, זו תקופה מצוינת ללמידה, ולא יזיק אם תמירו חלק מעודפי האנרגיה המנטלית לאנרגיה פיזית ולפעילות ספורטיבית.

 

דלי

בעקבות כניסת מרקורי למזל דגים, הופכים ענייני הכספיים לאקטואליים יותר. יתכן שהדבר יגביר בשבועיים וחצי הקרובים את היצירתיות המחשבתית שלכם בכל הקשור ליצירת רווחים או להגדלת החיסכון הכספי. מצד שני, יתכנו בתקופה זו מצבים של חוסר שקט או אפילו חיכוכים בשל עניינים שקשורים לפיננסים.

דגים

אם לאחרונה התאפקתם, חששתם או לא העזתם לומר את אשר על לבכם, יהיה לכם כעת הזדמנות לפתוח ולשים הכול על השולחן. מעבר מרקורי למזלכם, ישפיע בשבועיים וחצי הקרובים על חשיבתכם, שתהפוך למתלהבת, מהירה, קופצנית ולפעמים גם מתלהמת. בתקופה זו יהיו לכם בוודאי הרבה רעיונות מוצלחים ותוכלו לנתח מצבים מורכבים בצורה טובה, אך אתם עלולים לסבול גם ממתח גבוה ומחוסר מנוחה נפשית. אם לא תהיו מאופקים מספיק, אתם עלולים להסתבך בקלות בוויכוחים וחיכוכים עם הסובבים, לכן עדיף שתשקיעו את זמנכם בלימוד חומר חדש ורצוי שגם תגבירו את זהירותכם בדרכים.

 

טלה

ייתכן שבזמן הקרוב תחושו, חוסר שקט נפשי וקושי לבטא את עצמכם, זה יקרה בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, לבית תת- המודע ומצולות הנפש. בשבועיים וחצי הקרובים אתם עלולים לחוות בלבול מחשבתי וקושי לשתף אחרים במחשבותיכם, אולי מחשש שזה יפעל בסופו של דבר נגדכם. השגיחו בתקופה זו על כספכם מפני אובדן וטעויות והגבירו את ערנותכם גם במהלך הנסיעות ובקבלת החלטות חשובות.

שור

בשבועיים וחצי הקרובים יגבר הצורך שלכם להיחשף ולחשוף את דעותיכם, זאת בעקבות מעבר מרקורי, לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד. המיקום החדש עשוי לעודד אתכם לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר. נצלו זאת כדי להיות פעילים יותר מבחינה חברתית ונצלו הזדמנויות להרחבת המעגלים החברתיים שלכם וליצירת קשרים עסקיים לעתיד.

 

 תאומים

מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת שהוא גם שליטכם האסטרולוגי, למזל דגים, דורש מכם להיות שקולים יותר בשבועיים וחצי הקרובים לחשוב בצורה מעשית וממוקדת יותר, בעיקר בכל הקשור לקידום המטרות הקרייריסטיות שלכם. זה הזמן להראות את הרצינות ויכולת הניהול שלכם, אך הימנעו משיפוטיות, ביקורתיות או התלהמות יתר ובעיקר מחיכוכים עם עמיתים לעבודה ועם בעלי תפקידים בכירים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1