הורוסקופ יומי 10.12.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

זהו יום טוב לראות את התמונה הכוללת, ולא להסתפק רק בחלקים שלה, גדיים. כעת הזמן לסמן מטרות ואתגרים גדולים, ולהתחיל לפעול באופן יסודי כמו שהגדי יודע לעשות טוב כל כך, כדי שהם גם יתממשו. פתיחות לרעיונות חדשים ולאנשים לא מוכרים עשויה להשתלם לטווח ארוך.

 

דלי

מרקורי כוכב התקשורת יוצא לאיטו מתוך זווית המתח עם אורנוס שליט המזל שלכם, ולאט לאט מתחילות הרוחות להירגע, אבל ייקח עוד יומיים שלושה עד שהשקט יחזור. אולם מיקומה עדיין של ונוס בבית הקריירה שלכם נותן מוטיבציה וקסם אישי במינונים שבהחלט יכולים להספיק כדי לקדם את מה שחשוב לכם באמת. הכו על הברזל בעודו חם.

דגים

השמש ומרקורי עדיין בבית הקריירה שלכם ודוחפים קדימה, כשהירח שוהה בבית הזוגיות והיחסים ומאפשר לכם להתבונן לעומק במערכות היחסים שבניתם, לשפר ולשדרג. שלושת המיקומים האלה מאתגרים במיוחד: בנו לכם סולם עדיפויות, ונסו שלא לוותר על התועלת שיכולה לצאת משלושתם, כשהמלה 'מחויבות' הופכת הבעיה המרכזית בתהליך.

 

טלה

הירח שוהה לו היום במזל בתולה. זהו זמן להתמקד בצד המקצועי שלכם, ובכל מה שקשור לעבודה ולמטלות שלכם. כעת הזמן לתשלומי חשבונות מסוגים שונים אבל בעיקר למחויבויות שלכם הכספיות שלכם בכלל. זמן להתחיל להשקיע ברצינות בבריאות שלכם.

שור

הצורך בביטוי אישי יצירתי מתחזק עכשיו, אבל במקביל מתחזק כעת גם הצד הרומנטי שלכם, והצורך בחיבוק…ונוס שליטת המזל שלכם עדיין תחת זוית המתח עם כוכב מרס, והלחצים עדיין משפיעים עליכם. חשוב כעת עדיין להימנע מכעסים פתאומיים ומניתוק קשרים.

 

 תאומים

שהותו של הירח במזל בתולה ממשיכה לעזור לכם להשלים תהליכים שהחלו אתמול, ולהדגיש את הצורך להשקיע בבית ובמשפחה. הזוית עם אורנוס עדיין בסביבה, מה שאומר שיש עדיין לא מעט מתחים באוויר, וכדאי להיזהר מתגובות אימפולסיביות והחלטות פזיזות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1