הורוסקופ יומי 11.12.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

הקסם שלכם גובר ויום השישי הזה אמור להיות די כייפי וידידותי, היום תוכלו לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שיבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת. עם זאת, מכיוון שמחר תורגש אצלכם ירידת אנרגיות לא כדאי לדחות את התוכניות וגם עדיף שלא לתכנן או להתחייב לגבי התוכניות למחר.

 

דלי

שיוט הירח בבית הקריירה מגביר את הצורך שלכם לקחת יוזמה ולהיות מעשיים יותר. עם זאת הקשיחות והשיפוטיות שמשתלטת עליכם יכולים לעורר בסוף השבוע עימותים עם אנשים קרובים ובעיקר עם בני משפחה. לכן רצוי שתהיו קשובים יותר בסוף השבוע לצורכי הקרובים לכם ותנסו להעניק את התמיכה שדרושה להם, גם אם זה דורש מכם לשנות תכניות או אפילו להקריב במידה מסוימת.

דגים

מצב הרוח והאנרגיה שלכם מגיעים היום לשיא וכדאי שתנצלו את שיוט הירח בבית הטיולים לפעילות מעניינת ולא שגרתית. מומלץ שתפגינו ספונטניות ותצאו לנפוש או לבלות היום ביחד עם בני הזוג מחוץ לעיר. זהו יום מצוין גם למפגש ובילוי עם חברים מהעבודה. ושיחות מעניינות עשויות להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות שאולי יובילו את חייכם למקום שונה וטוב יותר.

 

טלה

אתם תהיו הרבה יותר רגישים, אינטואיטיביים, תובעניים וחושניים בסוף השבוע הזה, בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות והחושניות שבמזל עקרב. כדאי שתנצלו את יום השישי להעמקת הקשר הקיים והנאה מאינטימיות מרגשת ומגיוון חיי האהבה. לפנויים ולפנויות שבניכם תיתכן הצלחה רבה בכיבוש לבבות.

שור

הצורך בביטוי אישי יצירתי מתחזק עכשיו, אבל במקביל מתחזק כעת גם הצד הרומנטי שלכם, והצורך בחיבוק…ונוס שליטת המזל שלכם עדיין תחת זוית המתח עם כוכב מרס, והלחצים עדיין משפיעים עליכם. חשוב כעת עדיין להימנע מכעסים פתאומיים ומניתוק קשרים.

 

 תאומים

זהו סוף שבוע מצוין לאהבה. אולם כדי ליהנות יותר מסוף השבוע, רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר על האגו וגלו יותר התחשבות בבקשותיהם של בני הזוג. לפנויים ולפנויות שבניכם זהו יום מצוין לבילוי בשניים, אגב, קשר שיחל היום עשוי להיות חשוב ולהשפיע רבות על חייכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1