הורוסקופ יומי 13.12.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

היומיים הקרובים נראים מתישים, מעורפלים ורגישים וכדאי שתתכננו בחכמה את ניצול האנרגיה הנמוכה שלכם, כדי שלא תתעייפו מוקדם מדי. מעבר הירח לבית מצולות הנפש בתחילת השבוע יכול להקשות על קבלת ההחלטות ובעצם היומיים האלה מתאימים יותר לפעילויות רוחניות, לייעוץ לתמיכה ועזרה לזולת, ופחות לפעילויות חומרניות ופיזיות.

 

דלי

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי והיומיים הקרובים נהדרים להתערבבות עם הבריות, לגילוי יותר העזה באהבה, להשתתפות במגוון אירועים ויש סיכוי שתכירו מישהו שיכול לפתוח לכם דלתות למעגלים חברתיים חדשים. מכיוון שבהמשך השבוע תורגש ירידת אנרגיות מומלץ שתתאמצו ביומיים הקרובים לקדם כמה שיותר משימות.

דגים

מעבר הירח לבית הקריירה מעודד גישה נחושה, שקולה ורצינית ונראה שהתחלת השבוע תהיה עמוסה ומלחיצה, אולם האמביציה תהיה גבוהה ולפניכם יומיים מוצלחים לקידום ענייני הקריירה, וגם למציאת עבודה וליצירת קשרים מקצועיים. אמנם יתכן שיגבר הצורך שלכם להשפיע על קבלת החלטות, אך השתדלו לשמור על איפוק ולתמרן בדיפלומטיות בין הכוחות השונים שפועלים בשטח.

 

טלה

השבוע נפתח במעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה שיכול לעודד אתכם בימים הקרובים להיות נמרצים, אופטימיים, סקרניים, אך גם חסרי מנוחה או סבלנות ומתעקשים על דעותיכם. רצוי שתגלו יותר פתיחות וסובלנות גם לדעותיהם של האחרים ותסתכלו על הדברים גם בזווית ראייה רחבה יותר. בכול אופן היומיים הקרובים מצוינים ללמידה, להשתלמויות וליצירת קשרים עם גורמים ואנשים מעניינים או ממקומות שונים ורחוקים.

שור

ביומיים הקרובים, אתם תהיו חריפים, נמרצים ותחרותיים יותר ולא תירתעו מסיכונים, כמו כן אתם יכולים להיות גם תובעניים, עקשניים וטוטליים. מאחר שאתם רגישים יותר כעת, תצטרכו להתאמץ יותר כדי לשמור על קור רוח ולהסתיר את הסערה שמתחוללת עמוק בפנים. הנושא הכלכלי יתפוס אף הוא מקום חשוב בסדר היום, בעקבות התמקמות הירח בבית שעוסק בענייני רגשות, רכישות וכספים, לכן זהו יום מוצלח לסגור עסקה נאה, או לבילוי לילה קסום עם בני הזוג.

 

 תאומים

נושא היחסים, הזוגיות ושיתופי פעולה יודגש ביומיים הקרובים ולמעשה זה חלון הזדמנויות מבורך לשיפור מערכות יחסים, להיכרויות רומנטיות וגם להתחלת שותפות או שיתוף פעולה כלשהו. הפגינו יותר יוזמה, העזה ויצירתיות. הירח שפותח את השבוע בבית הזוגיות משתלב נפלא עם מרס הנמרץ שממוקם בגזרה החברתית, מה שמציין שהימים הקרובים מבורכים לאהבה, לבילוי בשניים וליצירת מערכת זוגית חדשה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1