הורוסקופ יומי 14.12.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

יום הולדתכם הולך וקרב, אך מצב הרוח שלכם נמצא עדיין בשפל ואתם זקוקים לעידוד ותמיכה. מולד הירח מוצלח לביטוי רגשי ולעשיית מחווה נדיבה למישהו קרוב ואהוב ומבורך גם להתנדבות ומתן עזרה לאחרים. מכיוון שחלק מהדברים נסתרים כעת מהעין או מתרחשים מתחת לפני השטח, נראה שתצליחו למצוא להם פתרון אם רק תחקרו ותעמיקו קצת יותר. למרות שקשה לכם להיפתח ולשתף אחרים במצוקותיכם, רצוי שתתייעצו עם אדם שאתם סומכים על שיקול דעתו ועל יכולתו לשמור על העניין בסוד גמור.

 

דלי

מולד הירח ידרבן אתכם להביט קדימה ולצעוד כבר היום את הצעד הראשון אל העתיד. במהלך השבועיים הקרובים ייתכנו מספר הפתעות, בעיקר מצד חברים ואנשים עימם אתם נמצאים בקשר יומיומי, במקרים מסוימים ייתכן גם ניתוק קשר. אמנם יתכנו בשבועיים הקרובים, הרבה אפשרויות חדשות, אולם ישנם גם חששות, ורצוי שתזדרזו בקבלת החלטה כיוון שזה הזמן לפעול. התמהמהות יתר עלולה למוסס את העניין ולאכזב אתכם בסופו של דבר.

דגים

מולד הירח היום מציין את תחילתם של שבועיים, שבהם כדאי להקדיש יותר לקידום עצמכם בעיקר בענייני קריירה. תוכלו להתבלט יותר בעבודה, אם תזמו מהלכים חדשים, אולם נראה שחלק מהפעילות תתרחש גם מאחורי הקלעים. שימרו על הגינות בתחרות עם האחרים ואל תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. תיתכן התמרמרות וביקורת מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות.

 

טלה

סקרנותכם גוברת בעקבות מולד הירח בקשת, מה שמציין שהתקופה הקרובה אמורה להיות מרגשים מאוד, אם תהיו פתוחים לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. לא יזיק שתשברו את השגרה, ביציאה לטיולים, הרצאות וסדנאות, אך היזהרו לא להיסחף מדי בלקיחת סיכונים. מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי להרחיב גם את זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

שור

מולד הירח בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, מציין את הקשר הבלתי נפרד שבין עולמכם הרגשי לפעילותיכם, בשבועיים הקרובים, מה שבהחלט מצוין להחצנת רגשות ולהעמקת הקשר הזוגי וגם ליצירה או להעמקת שיתוף פעולה עסקי, שיכול לצמצם את הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם. רצוי שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו בתחושות הבטן. מנגד: יתכן שאצל חלק מכם, מולד הירח יגביר דווקא, את הנטייה לפעול בכוחניות, אובססיביות, נוקשות וקושי להתפשר. אצל אלה, יתכנו גם יותר חילוקי דעות כנראה שעם בני הזוג, בכול הקשור לניהול התקציב ולמתן סדרי עדיפות פיננסיות.

 

 תאומים

מולד הירח בבית הזוגיות אמור לעודד אתכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים בניכם ובעיקר להתגמש ולסלוח האחד לשני. ייתכנו כרגע גישושים בכל הקשור לשותפויות עסקיות חדשות והשבועיים הקרובים מצוינים לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפות חדשה, מכל הסוג ובעיקר רומנטית.  לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ומהנה ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1