הורוסקופ יומי 27.11.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מעבר הירח לבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  מגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם ומתאים בהחלט לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.  כמו כן מומלץ שתנצלו את היומיים הקרובים לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

 

דלי

הרגשנות תגבר בסוף השבוע בעקבות מעבר הירח הרגשי למזל שור, מה שמתאים למנוחה, אך גם לאירועים רגועים באווירה אינטימית ולמפגשים עם אנשים קרובים. מומלץ ליזום היום ארוחת ליל שבת משותפת עם בני המשפחה, או עם כמה זוגות חברים. עם זאת מומלץ שתמנעו בסוף השבוע ממפגש עם אנשים "בעייתיים" שאוהבים לבקר ונוטים לא פעם, להעכיר את האווירה.

דגים

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת יגרום להגברת קצב ההתרחשויות בסוף השבוע  ואצל חלק מכם זה יעורר את הצד הרעיוני ואת הצורך לשתף את הסובבים בדעותיכם. ייתכן שהנטייה להשתעמם תגבר בסוף השבוע ועל כן מומלץ שתמצאו לעצמכם פעילויות מעוררות ריגוש או חברת אנשים תוססת ומעניינת. תוכלו לנצל את סוף השבוע גם לטיולים, לגיחות קצרות לחברים או לקרובי משפחה, אך קחו בחשבון שתתקשו להימצא זמן ממושך במקום אחד.

 

טלה

מצב הרוח האנרגטי והקצב המהיר שליווה אתכם בימים האחרונים משתנה היום והופך איטי יותר. למעשה מעבר הירח לבית הכספים, יוצר צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים. אמנם, זה עשוי לזמן לכם הזדמנויות או לעזור במציאת פתרונות כלכליים, אך יכול גם לעודד הוצאת כספים גדולה ומיותרת.

שור

זה יכול להיות אחד מסופי השבוע המרגשים שהיו לכם לאחרונה. הירח שיתארח בסופשבוע במזלכם יטעין אתכם באנרגיה רבה ודינמית שתדרבן אתכם להיות אקטיביים ויוזמים. מיקום הירח יתרום מאוד לשיפור מצב הרוח ולחיזוק הביטחון העצמי, ויעניק לכם אנרגטיות רבה ומוטיבציה להתחלות חדשות.

 

 תאומים

אתם תהיו רגשניים יותר בסוף השבוע ולכן אתם עשויים להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם וקלים להיפגע ולהיעלב. מעבר הירח לבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם יכול לגרום לכם גם להתעייף מהר, יכול לגרום לבלבול וקושי לקבל החלטות, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1