הורוסקופ יומי 16.12.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

הירח שעדיין במזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיה מחזקת. נצלו את האנרגיה הגבוהה יחסית היום כדי להמשיך לקדם את המטלות החשובות שלכם. הירח במזלכם מאפשר לכם גם לבלוט ולזכות במרב החשיפה וזה יום מצוין גם כדי לגוון ולטפח את חיי האהבה שלכם ואפילו לצאת לדייט ראשון.

 

דלי

יום לא פשוט, בעיקר בשל הצד הרגשי שמעורר בכם חששות, חשדות וחוסר ביטחון. על כן קחו צעד אחד אחורה, שמרו על פרופיל נמוך, סננו את המידע שאתם מוסרים, הסתירו את כוונותיכם וקחו בחשבון שגם הצד השני נוקט בדרך דומה.  אולי יעודד אתכם לדעת שמצבכם ישתפר מאוד מחר.

דגים

הירח ממשיך היום במסעו בבית החברתי, ממשיך להעניק לכם יכולת מצוינת להתבלט, להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם לאחרונה במפגש עם החברים או בבילוי מעניין אחר. אולם לא מומלץ לקבוע תוכניות להמשך השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה שממלאת אתכם היום תרד לה ממחר.

 

טלה

האמביציה שלכם גבוהה יותר וזה יסייע לכם היום לקדם את מה שלא הספקתם אתמול. יום שיכול להביא לכם הישגים יפים ושעשוי לתרום רבות לשיפור מעמדכם ואף להיות חלק חשוב בקידומכם בעתיד הקרוב. כדי שתוכלו היום לקדם את האינטרסים שלכם מהר ובקלות, מומלץ שתפגינו גם יותר גמישות, איפוק, צניעות, רגישות וחברות טובה וחשוב שתמנעו מהעברת ביקורת.

שור

אתם ממשיכים להציג היום חשיבה מהירה ויצירתית, אולם עלולים ללכת לאיבוד בפרטים הקטנים. מיקום הכוכבים יאפשר לכם היום לחשוב בצורה אחרת, נצלו זאת כדי לבחון את תמונת המצב מזווית שונה ואל תחששו לבדוק דרכים נועזות ולא שגרתיות כדי להוציא לפועל את רעיונותיכם.

 

 תאומים

העוצמה הרגשית הגבוהה עשויה להדגיש גם היום את העניינים שבלב, לעורר את תשוקתכם ולגרום לכם להקרין משהו סקסי יותר. אכן זהו יום מצוין ליצירת יחסים לטווח הארוך וגם להעמקת הקשרים האינטימיים הקיימים. העיקר שתפגינו נאמנות, תהיו ישרים עם עצמכם ועם הזולת, תישמרו על איזון והרמוניה ותקפידו גם בשמירת על סודיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1