הורוסקופ יומי 16.12.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

סרטן

הירח שמשייט בבית שיתופי הפעולה, אמור להשרות בכם היום תחושה נעימה שתעודד אתכם לנצל את השפעתכם כדי ללכד את הכוחות סביבכם. זה עשוי להיות יום בעל משמעות גדולה בכל הקשור ליצירת קשרים וגם יום מוצלח לאהבה ורצוי שתתחברו לדמיון שלכם ותמצאו דרך נחמדה כדי לגוון את שיגרת הזוגיות בפעילות מלהיבה ורומנטית.

 

אריה

יום עמוס ודחוס למדי ומומלץ שתשימו היום את ענייניי העבודה או הלימודים בראש. על כן חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מירב האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן ונראה שגם תזכו להערכה חיובית שתסייע לכם בעתיד.

בתולה

יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם לימים הקרובים, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

מאזניים

הרגישות שלכם נמשכת והתעסקות בענייני המגורים, המשפחה או בנושאים רגשיים אחרים יכולים לגזול מכם אנרגיה רבה. עם זאת זהו זמן נפלא לחשבון נפש ולהסתכלות פנימית כדי להבין טוב יותר את המורכבות של הדברים, או כדי להיזכר במכר וותיק שנשכח ולחדש את הקשר איתו.

עקרב

יום שמאופיין בקצב מהיר ואנרגטיות גבוהה, שבו גם תשתפר מהירות החשיבה ותגבר הפתיחות לידע ולחדשנות. לכן זהו יום מוצלח להרחבת הידע, לתכנון תוכניות לטווח הקרוב, להעלאת רעיונות וגם לבילוי אינטלקטואלי כגון השתתפות בפעילות לא שגרתית ובעיקר לשיחות שונות ולחילופי מידע או פיסות רכילות מעניינות.

קשת

הירח שמשייט היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את האווירה הנעימה בשעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא