הורוסקופ יומי 17.12.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

התחילו לארגן את ענייני הכספים בחייכם. אחרי כשלוש שנים בהם סטורן שהה במזלכם ועודד אתכם להתבגר ולקחת את החיים ברצינות על חובותיהם השונים, סטורן שהוא גם שליטכם האסטרולוגי, ימשיך ויעבור היום לתחום הבא בו תלמדו עד לחודש מרץ 2023 לבנות לעצמכם סולם ערכים בתחום הכלכלי והערכי בכלל.

 

דלי

ראשוני המזל כבר חשים את האנרגיה הכבדה של סטורן הקשוח וקפדן, שעובר למזלכם, מהלך שמסמל עבורכם 27 חודשים בהם תשתנו מאוד, תלמדו להיות נחושים, מציאותיים ולקחת יותר אחריות.  מעבר סטורן למזלכם עשוי לעורר בכם חשבון הנפש, יעודד בשנתיים אלה אתכם לקחת אחריות על עתידכם, לגלות את כישרונותיכם ולפתח את הפוטנציאל שגלום בכם.

דגים

מעבר סטורן היום למזל גדי יסייע לכם לראות עד לחודש מרץ 2023 את מה שהתעלמתם ממנו, שלא יכולתם או רציתם לראות, ויאיר בכם את הרבדים "החשוכים" בעיקר במימד הנפשי והפסיכולוגי.  מעברו של סטורן לבית ה- 12 מסמל עבורכם שינויים, הוא יעורר ויעודד אתכם לטפל בבעיות, פחדים ועכבות שמקורם בעבר ואפילו מהילדות.  הוא עלול לפעמים לגרום לדכדוך, ביקורת עצמית חריפה יותר ולתחושת בדידות, או צורך בתקופת התבודדות. בכול מקרה, תקופה זו אינה מומלצת ליוזמות  בעריכת שינויים גדולים בחייכם, אבל תקופה מצוינת להערכות והכנת תוכניות  לעתיד.

 

טלה

מעבר סטורן היום למזל דלי עשוי לעודד אתכם, עד מרץ 2023, לחפש להשתייך לאיזו קבוצה שאתם מזדהים עם מטרותיה ובעיקר לשאוף להכרה חברתית. חלק מכם עשויים להיפרד מחברויות שמיצו את עצמם ולחפש חברויות חדשות שמתאימות יותר לתקופה זו של חייהם או שתחושו שאתם נאלצים לקבל מחויבויות חברתיות גדולות ממה שהורגלתם, אך קרוב לוודאי שגם יהיה שכר לצידן.  הבית ה-11 הוא גם בית החלומות, הרעיונות והתוכניות לעתיד לכן, כעת יבחנו נושאים אלה בקנה מידה מעשי ומציאותי ויתכנו בהחלט גם אכזבות, למי שחי, עד כה, בפנטזיות.

שור

מעבר סטורן היום לבית הקריירה והתדמית הציבורית מציין את שעתם היפה של מי מביניכם שהשקיעו, טרחו ועמלו קשות על התמקצעות ובניין קריירה.  הוא יתגמל אתכם, עד למרץ 2023 בהצלחה קרייריסטית ובקבלת תפקידים אחראיים ומכובדים, זאת רק למי שנהג בשנים האחרונות ביושר ובהגינות, או לחילופין יגרום "לנפילה" במעמד ואפילו לפיטורין למי שרימה, שיקר או סתם זלזל במחויבויות שלו בשנים האחרונות.

 

 תאומים

מעבר סטורן היום למזל דלי עשוי לחולל אצלכם, עד מרץ 2023 שינויי עצום בתפיסת עולמכם וזה הזמן לחשוב על לימודי המשך. אמנם, תקופה זו אינה קלה ללמידה אך מי שיתאמץ יצליח. עם זאת, זה גם הזמן לחשוב על עתידכם או על שינויי כיוון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1