הורוסקופ יומי 18.12.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

הצד החומרי מודגש מאוד אצלכם גם היום, אך אם לא תדעו איך לספקו נכון, הוא עשוי להיות מנותב גם להוצאת כספים לרכישות ולקניות שונות, במטרה לפצות את עצמכם על החסכים. עדיף שתנצלו את היום גם כדי לבחון את הנושא הכספי בגישה חדשנית, תוך נכונות לקבל עצות מעשיות גם מאחרים. עם זאת, זה בהחלט הזמן לחדש את המלאי אך מומלץ שתצאו עם רשימה ממוקדת, כדי שלא תיסחפו מדי היום.

 

דלי

נצלו את סוף השבוע לבילוי מרגש או יוצא דופן. הירח שמתארח בתחילת סוף השבוע במזלכם ממלא אתכם באנרגיה רבה שתדרבן אתכם להיות אקטיביים, תחרותיים ופחות צפויים. בשישי ייתכן מפגש לוהט ויצרי מאוד, בניכם לבין מישהו שהקשר עימו/ה רגשי או טעון. מפגש שכזה עשוי להלהיב אתכם, להבהיר כמה סוגיות, או לעצבן ולהרגיז אתכם.

דגים

בסוף השבוע הזה אתם תושפעו מאנרגיה מבולבלת ולא יציבה, ועל כן יתכנו שינויים בתוכניותיכם. קרוב לוודאי שאצל רובכם המנוחה תהייה העדפה הראשונה, אולם אל תפסלו על הסף הזמנה לבילוי מעודד, שונה ולא שגרתי. בכול מקרה זה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

 

טלה

אנרגטי שבו קצב הדברים מהיר, ואולי ילווה באיזו חוסר רציפות או שיצוצו אירועים בלתי צפויים. עם זהו גם יום שישי מאוד כייפי וחברותי, שבו הקסם שלכם גובר ואתם צפויים לקבל חשיפה רבה, לכן רצוי גם שתקדישו יותר תשומת לב להופעתכם. לפנויים בניכם שיבלו היום במקומות הנכונים צפויה היכרות מעניינת ומרעננת בהחלט. אולם, מכיוון שמחר אחר הצהרים תורגש אצלכם ירידת אנרגיות, כדאי שלא תדחו את התוכניות וגם עדיף שלא תתכננו או תתחייבו לגבי התוכניות למחר אחר הצהרים.

שור

אתם בתקופה שמעוררת איזה מין חשבון נפש, לכן ייתכן שדברים מסוימים יושבים לכם על הלב וגובר הצורך לשתף בכך מישהו מנוסה שיכול גם להאיר לכם את הדרך בעצותיו החכמות. מיקום הירח מוצלח לשיחת התייעצות, עם החוג הקרוב או עם מישהו מבני המשפחה, עם זאת עליכם להשתדל להתגמש ולשפוט פחות את האחרים.

 

 תאומים

זה נראה כיום שישי מרגש ודינאמי שמתאים לבילוי שונה, להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי, או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם. מומלץ שתנצלו את סוף השבוע לפעילות מחוץ לעיר וגוונו בפעילויות תרבותיות מעניינות. ייתכנו גם הפתעות ומצבים לא צפויים, אולי תקבלו איזו הצעה לבילוי שתדרוש מכם לקבל החלטה מהירה וספונטנית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1