הורוסקופ יומי 19.12.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

מעבר צדק הנדיב, כוכב  השפע, ההצלחה וההזדמנויות הנפלאות, לגזרת בית הכספים שלכם עשויה להיטיב את מצבכם הכלכלי במהלך שנים עשר החודשים הקרובים ולעודד נדיבות. צדק הוא כוכב חיובי שיכול להביא הזדמנויות והצלחה, אך הוא גם מעודד נהנתנות, בזבזנות, לקיחת סיכונים והרפתקנות. קרוב לוודאי שחלק ניכר מכם, עתיד לקבל העלאה בשכר או להצליח בעסקים, בעיקר כאלה שקשורים לחו"ל. אך זכרו גם את הפן השלילי שמעודד שאננות, היסחפות והגזמה.

 

דלי

צדק כוכב השפע וההצלחה עובר למזלכם, מעבר שמבשר בדרך כלל בשורות טובות ומשנה את האווירה סביבכם ובתוך עצמכם לאופטימית ונדיבה יותר. אנשים שונים ישמחו לעזור לכם ותחושו צורך או שתהיה לכם הזדמנות להתרחבות בשטחי חיים שונים, אולם למי מבניכם שנוטה להשמנה, מיקום זה עלול להיות דווקא בעייתי. היו ערניים בשנים עשר החודשים הקרובים, זהו את ההזדמנויות שיכולות לשנות את חייכם מקצה לקצה ונצלו את המזל הטוב שעומד מהיום לצידכם, אך היזהרו משאננות, אופטימיות עיוורת והרפתקנות

דגים

צדק , כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה עובר למזל דלי ולבית מצולות הנפש ותת- המודע שלכם. הדבר יחזק את רוחכם ואת האמונה הפנימית שלכם ויעודד אתכם לגלות, להתחבר ולנצל נכון את הפוטנציאלים הפנימיים שבכם. יתכן שתחושו  צורך בחיפוש משמעות רוחנית שונה, או עמוקה יותר ו-12 החודשים הקרובים בהחלט מתאימים גם להבנת המבנה הפסיכולוגי שלכם ולסדנאות מודעות. התעסקות בעזרה לזולת והתנדבות בכלל, יביאו לכם ברכה ותחושה טובה.

 

טלה

השפעתכם על החברה סביבכם ושלה עליכם מתעצמת החל מהיום וחלק מכם עשויים להצטרף בשנים עשר החודשים הקרובים,  לפעילויות חברתיות ואפילו פוליטיות, זאת בעקבות מעבר צדק , כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה שעובר היום למזל דלי ולבית החברים והשאיפות לעתיד. מיקומו החדש של צדק מבשר על שינויי כיוון, התעצמות הפופולריות שלכם, שיפור הסטטוס החברתי, פרסום רב והזדמנויות ליצירת קשרים עם בעלי השפעה שעשויים לשמש לכם כפטרונים.  היכרות עם טכנולוגיה ונושאים עתידניים והתחברות למעגלים חברתיים חדשים יכולים לשמש לכם כקרש קפיצה לעתיד שונה וטוב יותר.

שור

מעברו של צדק , כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה למזל דלי ולבית קריירה והתדמית הציבורית, מסמן תחילתה של תקופה מבורכת לקידום שאיפותיכם הקרייריסטיות ולשיפור הסטטוס המקצועי והחברתי. לחלק ניכר מבניכם יהיו במהלך 12 החודשים הקרובים, הזדמנויות חדשות או פריצת דרך משמעותית בתחום הקריירה. זו בהחלט התקופה לחשוב או אפילו להתחיל בדרך חדשה ועצמאית יותר. לימודים והרחבת הדעת, כמו גם יצירת קשרים או אפילו נסיעה לחו"ל ישפרו את סיכוייכם להצלחה.

 

 תאומים

אתם עשויים להפוך ב-12 החודשים הקרובים לאופטימיים ולהרפתקניים יותר ותפיסת עולמכם עשויה להשתנות במהלך החוויות שתעברו השנה, בעקבות  מעברו של צדק כוכב האופטימיות, השפע, ההזדמנויות וההצלחה, למזל דלי ולבית שקשור בלימודים, נסיעות ארוכות והרחבת אופקים. מיקום זה  יעורר אתכם ב-12 החודשים הקרובים לחשיבה גבוהה יותר ולגישה ליברלית יותר לנושאים שונים. לתלמידים, בעיקר אלה הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה, למשפטנים או לאלו מבניכם שקשורים כעת לעניינים משפטים בדרך זו או אחרת, צפויה הצלחה רבה השנה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1