הורוסקופ יומי 21.12.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

טעינת המצברים שהחלה לפני כחודש, הסתיימה ועכשיו הגיע הזמן לשנס מותנים ולהתחיל לפעול ולממש את תכניותיכם לשנה הקרובה. השמש שתעבור היום למזלכם, תזרים בכם בארבעת השבועות הקרובים, אנרגיה רבה ומחזקת שתעזור לכם לחזור לבטחונכם העצמי,  להיות מודעים יותר לצרכים שלכם וליזום יותר. אולם אם תהפכו אנוכיים מדי, הדבר יקשה עליכם לראות את צרכי הסובבים ואז תתקשו לעבוד עם הסובב בהרמוניה.

 

דלי

בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת, או אפילו מחמאות, שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. השמש שתעבור הבוקר למזל גדי ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר, בארבעת השבועות הקרובים אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. בתקופה זו כדאי לא לנסות להאיץ את הקצב ולהיות מוכנים להתעוררותם של דברים שהדחקתם עד כה. תקופה זו שתסתיים בסביבות יום הולדתכם, נועדה לסגירת מעגלים ולהחלפת אנרגיות, בטרם תתפנו להתחיל מחזור חיים חדש. עם זאת, יהיה לכם קל יותר להתמודד עם הנושאים השונים אם תפעלו ממניעים אלטרואיסטים ורוחניים יותר. מיקום השמש מתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים, חשדניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

דגים

השמש שתעבור היום למזל גדי, תתארח בארבעת השבועות הקרובים בבית המזוהה עם נושא החברים ותוכניותיכם לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לעיתים הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

 

טלה

החורף יחל היום רשמית עם מעבר השמש לגדי, מה שמציין עבורכם 4 שבועות לחוצים שדורשים הפגנת חריצות ונחישות. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שמופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן תחושה שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי. בשבועות הקרובים תיתכן יותר ביקורתיות ומגע עם דמויות מבוגרות וסמכותיות, ולפעמים תיתכן גם התעוררות רגשות אשם על דברים שעשיתם או על מה שלא עשיתם. כמו כן ייתכן צורך בקבלת החלטות חשובות או במתן תשובות ברורות. תיתכן גם יותר ביקורתיות, מגע עם דמויות מבוגרות וסמכותיות ויתכנו לפעמים גם רגשות אשם על דברים שקשורים לעבר.

שור

השמש שעוברת היום לבית האמונה, פילוסופיית החיים, הלימודים, הרחבת האופקים והנסיעות לחו"ל, תגביר בכם את האופטימיות ותעודד פתיחות לנושאים, אנשים ולדעות חדשניות. קרוב לוודאי, שבארבעת השבועות הקרובים יהיה לכם חשוב יותר להשמיע או להגן על דעותיכם ורעיונותיכם, אולם יתכן שתהיו דווקא  פחות סבלניים לשמוע את מה שלאחרים יש לומר. תקופה זו מצוינת לקריאה, למידה יצירת קשרים או לנסיעה אל מעבר לים, אך היזהרו לא להיות הרפתקנים מדי ואל תיסחפו בלקיחת סיכונים.

 

 תאומים

נראה שענייניכם  הכספיים ורגשיים יהפכו לנושא הלוהט של השבועות הקרובים, בעקבות מעבר השמש לבית ההשקעות והתשוקות, אולם קצת איפוק לא יזיק לכם. השבועות הקרובים עשויים להעביר אתכם תהליך פסיכולוגי נפשי ומעברה של השמש למזל גדי תעורר אצל רובכם את הצורך לחוות את החיים בצד הרגשי שלהם. זה בהחלט הזמן לחוש ולהתחבר לצד הפנימי שבכם ולפעול להידוק הקשר הזוגי. חשוב שתשמרו על סודותיכם טוב יותר ותהיו ערניים לאפשרות שמישהו ינסה לתמרן אתכם בצורה ערמומית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1