הורוסקופ יומי 23.12.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מיקום הירח מדגיש גם היום את ענייני הרגש, הקשורים לעולמכם הפנימי ולבני המשפחה, כדאי לנצל את זמנכם הפנוי היום כדי להקדיש תשומת לב לנושאים אלה ולעשות יותר למען אנשים הקרובים ללבכם. מצד שני, אתם עשויים להיות ישירים מדי כעת ולומר את אשר על לבכם, אולם מישהו מהאנשים סביבכם עשויים להיפגע ולהיעלב.

 

דלי

אתם תהיו סקרנים מאוד היום ותזדקקו לגירויים שכליים ולפעילות תקשורתית ענפה ותיתכן גם נטייה להרפתקנות. הירח המשייט בבית התקשורת מצוין לתלמידים שביניכם, וגם לשאר קל יותר להיות היום בצד השכלתני מאשר בצד הרגשי של החיים. אולם ייתכן שאינכם אובייקטיביים מספיק כדי לקבל החלטה שקולה. בכול מקרה מומלץ שתנצלו את היום למפגשים שיפרו אתכם מבחינה רעיונית, התייעצו עם חבר, צאו להרצאה מרתקת או צפו בסרט מעניין.

דגים

הירח שמשייט היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, כמו כן ייתכן שמשהו לא שגרתי יצוץ היום בגזרה הפיננסית ולהפתיע אתכם. עם זאת, היו יותר בררניים בבחירת מי שאתם מתייעצים בכול הקשור להשקעות. חשוב שתעשו בירורים ובדיקות בעצמכם ולא תסתפקו באינפורמציה מבחוץ. קחו בחשבון שלאנשים שאיתם אתם באים במגע אינטרסים משלהם.

 

טלה

הירח שעדיין מתארח במזלכם ממשיך לחזק אתכם אנרגטית ולסייע לכם לקדם את עניינכם בקלות יחסית. גובר גם הצורך לעשות שינוי כיוון בנושא מסוים, אולם ייתכן שנסיבות מסוימות מקשות עליכם כרגע ותצטרכו להיעזר בסבלנות. התייעצות עם חבר או שכן יכולים להביא לכם תובנה חשובה, שתסייע לכם לראות את תמונת המצב בצורה אחרת.

שור

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת, אך זהו יום מצוין לחשיבה יצירתית לפעילות רוחנית, התנדבותית ולהפגנת רגישות לזולת. מאחר שאתם פחות מרוכזים ונוטים להתעייף מהר, מומלץ שלא תקבלו היום החלטות חשובות ולא תתכננו לעצמכם יותר מדי פעילויות, מכיוון שהן עלולות להשתנות וממילא לא יישאר לכם מספיק האנרגיה לממש את כולן.

 

 תאומים

הירח בגזרה החברתית מנסה להפוך אתכם לידידותיים יותר, אולם ריכוז הכוכבים הגדול בבית רכוש הזולת, הופכים אתכם בתקופה זו לעקשניים ולחשדניים יותר ואכן לא רצוי למהר להאמין לכול אחד שכידוע זהירות תמיד מונעת צרות. רצוי גם שתהיו קצת גמישים יותר ובעיקר הגבירו את קצב קידום המשימות מכיוון שמחר האנרגיות שיחלו לרדת, מה שיקשה עליכם לעמוד בלוחות הזמנים המתוכננים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1