הורוסקופ יומי 24.12.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג בשעות אחר הצהרים המוקדמות, ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, אולי גם לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות והערב הזה בהחלט עשוי להיות נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

 

דלי

הרגישות שלכם תלך ותגבר בשעות אחר הצהרים המוקדמות, בעקבות מעבר הירח לבית שקשור גם לענייני משפחה ומגורים, אך מצפה לכם ערב מהנה אם תפגינו יותר יצירתיות תכנון התכניות. מיקום הירח בגזרה רגישה זו עשוי לגרום לכם להיות רגשניים יותר בימים הקרובים, לכן הם יתאימו לאירוח חברים קרובים ולביקורים משפחתיים.

דגים

הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בשעות אחר הצהרים המוקדמות, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. עם זאת, מומלץ שתבלמו את קוצר הרוח שלכם, תגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

טלה

היום יפתח ברמת אנרגיה גבוהה, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות, לבית הכספים עשויי לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. זה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי. שימו לב שאתם לא מונעים ממניעים רגשיים שיכולים להקשות עליכם לחשוב בהגיון ויכולים לגרום לכם להוציא יותר כסף משהתכוונתם מלכתחילה.

שור

אמנם אתם תפתחו את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות למזלכם, ימלא אתכם בהמון אנרגיה אסרטיבית ותחרותית שתדרבן אתכם לסגור את הפיגורים שאולי נוצרו בימים האחרונים. האנרגיות החדשות והמרעננות האלה ידרבנו אתכם להפגין יותר יוזמה והתלהבות וכדאי שתכינו תכניות מעניינות לסוף השבוע.

 

 תאומים

מצב הרוח הידידותי ימשיך ללוות אתכם עד לשעות אחר הצהרים המוקדמות ואז תחל ירידה אנרגטית שתימשך גם בסוף השבוע. לפיכך רצוי שתמהרו לסיים בשעות הבוקר את כול המשימות החשובות והדחופות ואת אלה שדורשות מיקוד רב וחשיבה צלולה. אגב ייתכן שתאלצו להתאים את תכניותיכם להערב ולסוף השבוע לרמת האנרגיה הלא יציבה שצפויה לכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1