הורוסקופ יומי 24.12.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

סרטן

נראה שמצפה לכם עוד בוקר עמוס, אולם  מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות, מבית הקריירה לבית החברים, יגרום להמשך היום להיות בעל קצב שונה שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר. למעשה מצב רוח שהופך קליל ולבבי יותר בשל מעבר הירח לבית החברתי, ילווה אתכם גם בסוף השבוע וכדאי שתנצלו זאת כדי לארגן איזה מפגש או פעילות מעניינת אחרת עם החברים.

 

אריה

הירח שמשייט בבית הרחבת האופקים ימשיך למלא אתכם הבוקר באנרגיה אופטימית וביצירתיות מחשבתית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות, לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם ויגביר את העומס והלחץ עליכם. הדבר ידרוש מכם להפגין יותר חריצות ומשמעת עצמית וייתכן צורך לקחת את העניינים לידיים ולטפל בהם בצורה רצינית, נחושה, נמרצת ומעשית. ייתכן שתתבקשו להגדיל ראש ולתת יד לעזרה. בכול מקרה חשוב שתגלו יותר איפוק.

בתולה

הגודש הרגשי שליווה אתכם בימים האחרונים יתפזר בשעות אחר הצהרים המוקדמות, עם מעבר הירח ממזל טלה למזל שור, מה שישפר לכם את מצב הרוח וימלא אתכם באנרגיה אופטימית וברצון לשבור את השגרה. כדאי לנצל את סוף השבוע שבפתח לפעילות תרבותית-בידורית מעניינת, או לפעילות חווייתית בחיק הטבע.

 

מאזניים

העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בשעות אחר הצהרים המוקדמות, זאת בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות, גם הראייה שלכם תהפוך למעשית וכלכלית יותר וייתכן שתזהו בימים הקרובים הזדמנות לעשות איזה 'מכה' קטנה ורווחית. על כן מומלץ שתנצלו את המשך היום ליצירת קשרים אישיים או עסקיים חדשים ואת הלילה לחיזור ולכיבוש לבבות. במקביל, המשיכו בשמירה על האווירה הטובה סביבכם והימנעו ממאבקי כוח.

עקרב

שעות הבוקר נראות לחוצות ודורשות הקפדה על הפרטים והדיוק. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות, לבית הזוגיות יעודד אתכם להפגין נכונות להתגמש ולהתפשר. הימים הקרובים מצוינים לשיפור שיתופי הפעולה, ליצירת קשרים וזמן מצוין לשיחה אישית מעמיקה באווירה רגועה עם בני הזוג, על סוגיות שונות שגרמו לחיכוכים בניכם. לפנויים ולפנויות שבניכם יפתח בימים הקרובים חלון הזדמנויות לאהבה, אולם ייתכן שהיא תבוא ממקום לא צפוי.

קשת

זהו יום הפכפך שיחל בהמון אנרגיה מתלהבת אולם מצב הרוח הקליל של שעות הבוקר, ילך ויהפוך בשעות אחר הצהרים המוקדמות, לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תכניות שהכנתם לשעות הערב. כדאי שגם בסוף השבוע תיקחו את הכול בקלות ותשמרו על האווירה הטובה סביבכם. הסתכלו על הדברים בצורה רחבה ומקיפה יותר, אחרת תתקשו להבחין בין העיקר לטפל ותתקעו בפרטים הקטנים והשוליים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא