הורוסקופ יומי 25.12.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

סוף השבוע נפתח במצב רוח נמרץ וחברותי שצמא לפעילות מהנה וכדאי שתניחו קצת לצד השכלתני ותתחברו יותר לצד הרגשי. הירח שמשייט בבית ההנאות, יגביר מאוד את האנרגטיות שלכם ויעודד אתכם להתחבר לצרכים החברתיים והרומנטיים שלכם. האנרגיות החיוביות האלה ירוממו את הלב ואת מצב הרוח, יגבירו את הפופולריות, יעודדו פעילויות משעשעות, יעוררו את היצירתיות והעזה ואתם גם עשויים לקבל הצעות די מעניינות לבילוי.

 

דלי

ערב השבת יתאים לבילויי ואירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים, בעיקר אצל ההורים. הירח שישייט בבית המשפחה היום יעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון וארוחה משפחתית באווירה נעימה תמלא אתכם בהמון אנרגיה טובה. אם אתם נמצאים כרגע על פרשת דרכים, או שדברים שטרם נסגרו מהעבר שבים להטריד אתכם, זהו יום מצוין בכדי להתייעץ, ללבן או אפילו רק להיפתח ולפרוק את הדברים שמעיקים עליכם בשיחה רגועה עם אדם קרוב.

דגים

סוף השבוע הזה מתאים להתאווררות מענייני היום, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וסוף השבוע הזה מצוין למפגש חברים באיזה מקום מקסים, לבילוי עם הילדים, או לפעילויות משותפות, מהנות ומשעשעות עם האחים והאחיות או השכנים. מה שהכי חשוב הוא, לגלות יותר סובלנות לדעותיהם של אחרים ורצוי גם להגביר את זהירותכם במהלך הנסיעות.

 

טלה

הגזרה הכלכלית תצבור תאוצה בסוף השבוע וזה יכול לעודד יציאה למסע קניות יקר ולא הכי חסכני. לכן עדיף שתכינו רשימה ותיצמדו אליה, כך תוכלו לשלוט יותר בדחפים הרגשיים שמדרבנים בכם את הצרכים הצרכניים כעת. ייתכן שיתעורר בכם חשק לרכוש כול מיני אביזרים.

שור

נראה שלפניכם סוף שבוע נעים, מוצלח ואנרגטי למדי וכדאי שתתחברו, תנצלו ותחצינו את הצדדים המקסימים, החברתיים, התקשורתיים והרומנטיים שלכם ותצאו לבלות וליהנות. הירח שמשייט היום במזלכם תורם מאוד למצב הרוח הטוב, לחיזוק הביטחון העצמי וימלא אתכם היום באנרגטיות רבה ובמוטיבציה לפעילות מאתגרת, להתחלות, שיחות והיכרויות חדשות ומעניינות.

 

 תאומים

הרגישות שלכם גוברת בסוף השבוע ולכן אתם נוטים להיפגע בקלות, לחוש חסרי אנרגיה או להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם.  שיוט הירח בבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים יכול לגרום לכם להתעייף מהר, לבלבול, או לעורר בכם ריחוק מסוים מהמתרחש סביבכם. למעשה הירח שמתארח גם היום בבית מצולות הנפש זקוק לשקט ולמנוחה – נפשית ופיזית וזה לא הזמן לפעילות מלחיצה ומאמצת או לדיון בנושאים מעצבנים או בצרותיהם של אחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1