הורוסקופ יומי 27.12.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח ביומיים וחצי שנהדרים לקידומם של ענייני העבודה. בימים אלה אתם תהפכו מחושבים, שכלתניים ושקולים יותר ונוטים להקפיד על הפרטים הקטנים לכן, ימים אלה מצוינים לקבלת החלטות חשובות ולייעוץ לאחרים. זהו זמן מוצלח גם להעלאת רעיונות שמגבירים את היעילות וחוסכים בזמן ובכסף וגם למפגשים וליצירת קשרים מקצועיים.

 

דלי

מצב הרוח ישתפר בתחילת השבוע בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות, מה שיחדיר בכם המון מרץ ותחרותיות, אך גם קושי לקבל מרות ולכן תיתכן גם נטייה להיסחף ולהגזים. בכול אופן, היומיים וחצי הקרובים מוצלחים ליחסי ציבור ולהיחשפות בפני קהל וגם יהיה לכם קל יותר לשכנע ולהשפיע על אחרים. רצוי גם להקדיש יותר מזמנכם לילדיכם ובעיקר הפגינו יותר רגישות לצורכיהם.

דגים

מעבר הירח למזל תאומים ידגיש ביומיים וחצי הקרובים את ענייני הרגש, הקשורים לעולמכם הפנימי, למגורים ולבני המשפחה. בימים אלה תיתכן התעוררות בנושאים רגישים, על כן רצוי להיזהר לא להיקלע לוויכוחים עם בני משפחה ושותפים, אך חשוב, שכן תקדישו יותר מזמנכם לנושאים אלה ובעיקר לאנשים הקרובים ללבכם. כדי לשחרר ולהטען באנרגיה,

 

טלה

אתם מתחילים את השבוע כשאתם מתמלאים באנרגיה נמרצת וסקרנית שתסייע לכם בעיבוד המידע והנתונים וגם תסייע לכם לעסוק בכמה נושאים בו-זמנית. היכולת המילולית שתשתפר ביומיים וחצי קרובים והראייה שהופכת הגיונית יותר, מאפשרים לכם לבחון את המצב ולקבל החלטות נבונות ומעשיות.

שור

השבוע נפתח במעבר הירח לבית הכספים, הדבר עשוי לעורר בכם ביומיים וחצי הקרובים הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות, אולם גם יכול לסייע לכם לקבל הצעות שיגדילו את הכנסותיכם. למשקיעים בשווקים הפיננסיים, זה הזמן לבדוק ולהתייעץ ובעיקר לקבל החלטות איך למקסם את התשואה שאתם יכולים לקבל על כספיכם. עם זאת נראה שזו גם תקופה מאוד לא יציבה וכדאי לשקול לחכות לממש את השקעתכם בגל הבא.

 

 תאומים

אחרי ירידת האנרגיות שחוויתם בסוף השבוע, מצבכם ישתפר יחסית ביומיים וחצי הקרובים, זאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. לכן תחושו התחזקות ותתמלאו בהמון אנרגיה שתשפר את כושר הביצוע ותסייע לכם בקידום נמרץ של עניינכם השונים. לרוע המזל הסגר שנחת עלינו יצמצם את היכולת שלכם לממש את הפוטנציאל בימים אלה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1