הורוסקופ יומי 29.12.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

שעות הבוקר מוצלחות לקידומם של ענייני העבודה, זאת בזכות יכולתכם לחשוב בצורה מעשית מה שיסייע לכם למצוא דרכים יעילות וחסכוניות להוציא לפועל את תכניותיכם. מעבר הירח במהלך שעות הצהריים לבית הזוגיות אמור למעשה לשפר את התחושה ולעודד יותר גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה.

 

דלי

זהו יום הפכפך שמתחיל בהמון מרץ, יכולת יצירתית ובמצב רוח ידידותי למדי, אלא שמצב הרוח הקליל הזה עשוי להשתנות במהלך שעות הצהריים , בעקבות מעבר הירח למזל סרטן בעקבות זאת האנרגיות ישתנו למעשיות יותר ואתם תדרשו לגלות בהמשך השבוע יותר חריצות, מעשיות וצניעות. היצירתיות שלכם אולי תעלה בכם רעיון מבריק שיכול לפתור איזו בעיה קשה, או לחסוך בזמן ובכסף.

דגים

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג במהלך שעות הצהריים ומצב הרוח ילך וישתפר. זאת בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות והרומנטיקה, מה שימלא אתכם גם בימים הקרובים באנרגיה נמרצת וידידותית שנהדרת לבילויים מגוונים לצד פעילות חברתית ויוזמות רומנטיות. ייתכן שאף יצוצו הזדמנויות ספונטניות מפתיעות, העיקר שתפגינו יותר יוזמה, תעוזה וספונטניות.

 

טלה

הקצב המהיר שליווה אתכם בימים האחרונים ילך וידעך במהלך שעות הצהריים והרגישות שלכם תלך ותגבר ואולי יתבטא הדבר גם בתנודתיות במצב הרוח ובמופנמות מסוימת. כנראה שענייני משפחה או מגורים יודגשו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות הצהרים למזל סרטן הרגשן, מה שעשוי גם לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

שור

היום הזה יחל בקצב איטי אך נינוח ואולם מעבר הירח במהלך שעות הצהריים לבית החשיבה והתקשורת, יגביר בימים הקרובים את קצב ההתרחשויות ויעודד אתכם לחשוב בהגיון ולהיות תקשורתיים, חברתיים וקלילים יותר. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת בהשתתפות באירועים מגוונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

 

 תאומים

מעבר הירח, במהלך שעות הצהריים לבית הכספים, ייצור הזדהות רבה מדי עם הצד החומרי של החיים ולכן נראה שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר בימים הקרובים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1