הורוסקופ יומי 30.12.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

הירח המלא שיאיר היום את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול לחדד בשבועיים הקרובים את הניגוד שבין הצרכים המשותפים, מול הצרכים האישיים של כל אחד מבני הזוג. לכן, שימוש נדיב בדיפלומטיה וגישה מתפשרת יקדמו טוב יותר את מטרותיכם וישפרו את היחסים. גם הפנויים והפנויות שבניכם יחושו בתקופה הקרובה צורך בהעמקת הקשר קיים או למציאת קשר מחייב יותר.

 

דלי

הירח המלא יאיר היום  את הציר הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים. לכן, בשבועיים הקרובים כדאי לעשות בדיקה כללית תקופתית, להתייעץ עם תזונאית, להרשם לחדר הכושר ולא יזיק לבדוק האם אין מישהו שפועל נגדיכם מאחורי הקלעים. ייתכן שבתקופה זו יגבר הצורך להתמקד ולהקדיש יותר לפרויקטים בעבודה ובעיקר הצורך לעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר. הכי חשוב שתפגינו בתקופה זו יותר רגישות לסובבים ובמקום דברי ביקורת, תייעצו ותקדישו מזמנכם כדי לעזור לאחרים

דגים

הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים, ימלא אתכם במצב רוח נפלא שמתאים להשתתפות באירועים ובמפגשים שונים. נושאים אלו יודגשו גם בשבועיים הקרובים וקרוב לוודאי שתחושו רומנטיים יותר והצורך לבטא זאת יגבר. להורים שבניכם, כדאי להעניק יותר תשומת לב לילדיכם ואם אתם פנויים כרגע מקשר בחייכם, יתכן שתתקלו בתקופה הקרובה באהבת חייכם, או שלפחות תיהנו מהיכרות מדליקה ומיוחדת.

 

טלה

הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שיאיר היום את הציר שקשור לענייני המשפחה, המגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. לכן בשבועיים הקרובים יתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית. מומלץ להתייעץ עם אנשים קרובים אך גם להקשיב לתחושות הבטן שלכם.

שור

הירח המלא שיאיר היום את ציר החשיבה, התקשורת, והסקרנות עשוי להשפיע בשבועיים הקרובים על השקפת עולמכם, שעשויה להשתנות, מכיוון שאתם עשויים לראות דברים מזוויות ראייה אחרות. כמו כן, עשויות לעלות על הפרק מחשבות לשדרוג מכשירי תקשורת וניידות או שתתכן הזדמנות ליציאה ללימודים ואולי אף ידובר בנסיעה לחו"ל. גם הקשר הטוב עם הסובבים, השכנים, האחים והאחיות, חשוב כעת יותר ומומלץ שתתאמצו לשפרו בשבועיים אלה.

 

 תאומים

ענייני הכספים חוזרים לעורר בכם אופטימיות ותחושה שהשפע חוזר לזרום אליכם, אך כדאי שלא תמהרו להגדיל את ההוצאות לפני ששקלתם היטב את התוצאות. הירח המלא שיאיר היום  את בית הכספים והערכים החומריים שלכם, עשוי לגרום לכם לממש בשבועיים הקרובים, תוכניות חיסכון ורווחים מהשקעות שונות כדי לממן מסע קניות או תוכניות אחרות. אולם ייתכן שזה יפעל דווקא הפוך ויעודד אתכם לחפש אפיקי השקעה וחיסכון חדשים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1