הורוסקופ יומי 29.11.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

התחום המקצועי הוא המקום המרכזי שבו אתם צריכים להתרכז כעת בתחילת השבוע, לפעול בו בחכמה ולקדם את כל מה שקשור למטלות ולמשימות שלכם, גדיים. זמן למחויבות אישית ומקצועית במינון גבוה, ולהחלטות הקשורות לתחום המקצועי בכלל בתקופה הקרובה. שעות הערב יתאימו לבילוי סולידי ולשיחות עומק.

 

דלי

זווית העימות בין ונוס הרגשית לאורנוס שליט המזל שלכם מגיעה לשיאה בסוף השבוע, אלמנט שמדגיש את הצורך לפעול באופן רגוע, לא לכעוס בפתאומיות כשדברים יוצאים משליטה או קורים אחרת ממה שחשבתם. סופ"ש נפלא לתובנות חדשות, אבל גם לזהירות מקסימלית בדרכים.

דגים

תקשורת – זו מילת המפתח של הסופ"ש הזה, דגיגונים. הירח שוהה במזל שור בבית התקשורת שלנו ודווקא עכשיו מתחשק לשתף ברגשות, במילים, בחוויות ובכל מה שעולה בדמיונו היצירתי של הדגיג שלנו. אל תשאירו את המילים בפנים: תנו להן לצאת בטלפון, בזום, במייל והכי עדיף – פנים מול פנים… קדימה.

 

טלה

על פניו זהו סוף שבוע שמוריד אתכם לקרקע, טלאים. זמן מצוין לקניות וחידוש המלאי בשישי, ולהנאות קטנות הקשורות לאוכל טוב, סדרות שהקלטתם וחברותא נעימה בשבת. זה זמן ליהנות ממה שיש, ויש.

שור

זה נראה כמו הסופ"ש הטוב שלכם, שוורים. אחרי יומיים שבהם לא הייתם במיטבכם הירח עובר למזל שלכם והקסם האישי במיטבו. אולם זווית העימות בין ונוס שליטת המזל שלכם מגיעה לדיוקה כעת: זה הזמן לא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא, לא בכספים ולא בנהיגה.

 

 תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל עקרב, והפעם נמצא מול הירח במזל שור. זהו זמן שבו כדאי להיזהר בעיקר מאחורי הקלעים, אנשי תאומים. כעת הזמן לטעון מצברים ולא לבזבז אנרגיה על נסיעות או מפגשים עם אנשים שמתישים אתכם. היו יותר עם עצמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1