הורוסקופ יומי 01.12.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

זה נראה עוד יום עמוס ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. למעשה, דצמבר הוא חודש מעורב עבורכם. מצד אחד, השמש ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת שיתארחו בבית מצולות הנפש, עלולים להקשות על תפקודכם היומיומי, להגביר את רגישותכם ואולי אף לגרום לשיבושי תכניות, בלבולים ולערעור ביטחונכם העצמי. לעומת זאת מסעו של ונוס, כוכב האהבה בגזרה החברתית יכול לסייע לכם עד אמצע דצמבר להפוך קשר ידידותי לסיפור אהבה.

 

דלי

זה נראה עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. למעשה, קצב החיים יואץ בדצמבר, הפופולרית שלכם ונראה שמצפה לכם חודש מאוד מרגש ומפתיע. החודש ייתכנו גם היכרויות עם נושאים ואנשים חדשים, עם זאת ייתכנו גם ניתוקי קשרים ומצבים לא צפויים שיעוררו בכם תחושה שהאקראיות שולטת בחייכם ולא אתם. גם מסעו של ונוס, כוכב האהבה בבית הקריירה והתדמית הציבורית, ימשוך לכיוונכם עד אמצע דצמבר המון תשומת לב וזה הזמן לשפר את היחסים עם המורים וההורים.

דגים

נראה שהשמירה על איפוק וקור- רוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות מידית. גם דצמבר נראה כחודש עמוס אך פורה שבו תדרשו להפגין יותר חריצות, בגרות, סבלנות, התמדה וכושר עמידה בלחצים ובלוחות זמנים לוחצים. מסעו של ונוס, כוכב האהבה בבית הרחבת האופקים, יגביר עד אמצע דצמבר את יצר ההרפתקנות ואת הצורך בריגושים ונראה שיהיה קל לסחוף אתכם לפעילות לא שגרתית.

 

טלה

נראה שדצמבר צפוי להיות חודש די מעניין, מגוון ומרגש. השמש ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת שיתארחו בבית הרחבת האופקים ימלאו אתכם באופטימיות וסקרנות, יגבירו את הפתיחות והיצירתיות המחשבתית ויביאו חוויות לא שגרתיות והזדמנויות להיחשף לנושאים חדשניים ולאנשים מעניינים. על כן חודש דצמבר הוא תקופה מצוינת להתפתחות ולהרחבת הידע, להיפתח לרעיונות ולכיוונים חדשים, לשינוי תפיסת עולמכם או להשתתפות בהרצאות, טיולים, קורסים או השתלמויות מעניינות. גם ענייני האהבה וכספים יודגשו עד אמצע דצמבר, בזכות מסעו של ונוס, כוכב האהבה בית היצרים, מה שיכול גם לעורר מחדש קשר רומנטי שהסתיים.

שור

הירח שמשייט גם היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כענייני אהבה ושיתוף פעולה יקבלו הדגשה החודש הן בגלל מיקום השמש ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת שיתארחו בבית היצרים והן בשל מסעה של ונוס, שליטכם האסטרולוגי שיימשך עד אמצע דצמבר בבית הזוגיות. הדבר יעצים את רגשותיכם ואת הצורך ללכת עמם עד הסוף, במין טוטליות עיקשת. אם תרצו לשפר מערכות יחסים ובעיקר להצליח באהבה, כדאי שתביעו יותר פרגון לצד השני וגם תפגינו יותר גמישות וסלחנות ופחות ביקורת.

 

 תאומים

עוד יום חיובי למדי בו תחושו שהדברים די ברורים, קל לכם יותר לקבל החלטות והתהליכים מתבצעים במהירות וללא השקעת מאמץ רב מצדכם. מיקום השמש ומרקורי כוכב החשיבה והתקשורת שיתארחו בבית הזוגיות יעודדו אתכם בדצמבר להתגמש, לחתור להרמוניה עם הסובב וגם ישפר את היכולת לשתף פעולה, כמו גם לשפר את חיי האהבה שלכם. לעומת זאת, מסעו של ונוס, כוכב האהבה שיימשך עד אמצע דצמבר בבית העבודה והבריאות, הוא זמן מצוין להחליף את הכיסא למשהו אורתופדי יותר להתחלת דיאטה, להצטרפות לאימוני כושר ולשינוי הרגלי החיים לבריאים ואסתטיים יותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1