הורוסקופ יומי 02.12.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת לבית התת מודע והאויבים הנסתרים, מכניס אתכם לשבועיים וחצי בהם השתיקה תהיה שווה זהב ודברים שתאמרו מעכשיו, עשויים לשרת אחרים כנגדכם. בתקופה זו אתם עשויים לחוש גם חוסר שקט, התגברות החשדנות בעיקר כלפי מישהו ממקום עבודתכם ולא יזיק לשמור על סודיות ומרחק מסוים, ואפילו רצוי שתפשפשו ותחלו לחקור קצת מה קורה מאחורי גבכם.

 

דלי

מעבר מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת לבית החברים, החלומות והתכניות שלכם לעתיד, יעודד אתכם בשבועיים וחצי הקרובים לחשיבה רעיונית, מהירה ומקורית יותר ויגביר גם את הצורך להיחשף ולחשוף את דעותיכם ברבים. תקופה זו מוצלחת לפעילות חברתית וככל שתרבו להשתתף במפגשים חברתיים ובכנסים מקצועיים, כך תצרו לעצמכם יותר קשרים, תפתחו לטכנולוגיות ולרעיונות חדשניים ואולי אף תעלו על המסלול המהיר להצלחה או לפרסום.

דגים

מעברו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, למזל קשת ולבית הקריירה והתדמית הציבורית שלכם, ישפיע על חשיבתכם, שתהפוך בשבועיים וחצי הקרובים לאסטרטגית, מעשית וממוקדת יותר ואתכם לשקולים יותר, מה שיסייע לכם רבות בקידום מטרותיכם הקרייריסטיות. זה בהחלט הזמן להפגין גם את יכולת הניהול שלכם, אך עשו זאת בלי להתלהם או להתחכך עם הסובבים ובעיקר בבעלי התפקידים הבכירים בעבודה.

 

טלה

בעקבות מעברו של מרקורי, כוכב התקשורת והחשיבה למזל קשת ולבית הרחבת האופקים, הלימודים ונסיעות לחו"ל, אתם תהפכו סקרניים ותקשורתיים יותר בשבועיים וחצי הקרובים וקצב ההתרחשויות והאירועים עשוי להפוך מהיר יותר. בתקופה זו תתחזק היכולת האינטלקטואלית שלכם ויהיה לכם קל לראות את הדברים מזווית אחרת, ובצורה רחבה יותר. אתם תהפכו צמאים לידע, אולי אפילו רוחני. תקופה זו מוצלחת לנסיעות, לטיולים וליציאה לחו"ל. אולם היזהרו לא להפגין יותר מדי עקשנות, התנשאות, יוהרה או אגוצנטריות בהשקפת עולמכם.

שור

הצטרפות מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת לבית התשוקות וההשקעות, עשויה לגרום לכם בשבועיים וחצי הקרובים להיות חשדניים מהרגיל, אך גם יסייע לכם לאתר הזדמנויות להשקעה. קרוב לוודאי שנושאים רגשיים ופיננסים יעסיקו אתכם יותר בתקופה זו ובעזרת חשיבה נכונה ויצירתית, תוכלו להגדיל את רווחים או לפחות לאזן את התקציב.

 

 תאומים

הצטרפות מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת ושליטכם האסטרולוגי למזל קשת יגביר בשבועיים וחצי הקרובים את הצורך לשמור על איזון בכל החלטה ואולי אפילו יעודד ניסיון לרצות את כל הצדדים. בתקופה זאת אתם יותר פופולריים ומושכים תשומת לב ציבורית. אל תנסו להסתתר או להסתיר דברים ובעיקר את רגשותיכם, כיוון שבסופו של דבר זה ייחשף ואולי אף יביך אתכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1