הורוסקופ יומי 04.12.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

הירח שהתארח ביומיים האחרונים בבית הזוגיות ימשיך בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית התשוקות, מה שיעצים את הרגשות ויתאים מאוד לסוף שבוע של אהבה נועזת, יצירתית וחסרת פשרות, זה יסייע להעמקת הקשר בניכם או לפחות לגיוון הפעילות האינטימית. אולם האנרגיות הרגשיות האלה יכולים גם לפעול באופן שונה וכוחני יותר ולהגביר את העקשנות, החשדנות גם כלפי מישהו מחבריכם.

 

דלי

הירח שישייט הבוקר בבית העבודה והבריאות, עשוי לעודד אתכם לעשות סדר סביבכם, זה הזמן להתפנות לסידור עניינים שנדחו או הוזנחו, ולהגביר את הקצב של ההכנות לראש השנה. מעבר הירח לבית הזוגיות בשעות אחר הצהרים, ישפיע לטובה על מצב הרוח ויעודד אתכם להתחבר לצד הרומנטי שבכם ומומלץ שתנצלו את מיקום הכוכבים המצוין כדי לצאת הערב כדי להפתיע את בני הזוג ביוזמה רומנטית לא שגרתית.

דגים

אתם פותחים את סוף השבוע ברמה אנרגטית גבוהה שזקוקה למוצא דחוף, מהנה ומגוון. אלא שמעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית העבודה והבריאות יביא איתו שינוי במצב הרוח למעשי ואסרטיבי יותר ויגבר הצורך ביציבות. מיקום הירח יכול גם לשבש תוכניות שהכנתם מראש לסוף השבוע, אם בגלל שעייפותכם תגבר, החשק לבלות ירד, או מפאת סיבות בריאותיות.

 

טלה

אתם פותחים את סוף השבוע ברמה אנרגטית גבוהה שזקוקה למוצא דחוף, מהנה ומגוון. אלא שמעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית העבודה והבריאות יביא עימו שינוי במצב הרוח למעשי ואסרטיבי יותר ויגבר הצורך ביציבות. מיקום הירח יכול גם לשבש תכניות שהכנתם מראש לסוף השבוע, אם בגלל שעייפותכם תגבר, החשק לבלות ירד, או מפאת סיבות בריאותיות.

שור

יום השישי יחל כשאתם טעונים עדיין באנרגיה תזזיתית שמעוררת בכם חוסר מנוחה ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מגוונות, מעניינות ולא ממושכות מדי. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות למזל אריה, יפעיל את הבית הרביעי במפה הסולרית שלכם שמתקשר לענייני רגשות, משפחה ומגורים. מיקום הירח יגביר את הרצון לבלות ביחד עם האנשים שקרובים ללבכם כמו בני המשפחה או החברים הקרובים לארוחה משותפת של ערב שבת יהיה הפעם קסם מיוחד שירומם את מצב הרוח ויחבר בין כול המשתתפים.

 

 תאומים

התאזרו הבוקר בסבלנות ואיפוק. יתכן שהקצב יראה לכם די מסורבל, אך לא כדאי שתבזבזו את האנרגיה שלכם כדי להאיץ בדברים. בשל מיקום הירח הבוקר בבית הכספים, כדאי שתגלו יותר איפוק ואחריות ותרכשו רק את המוצרים שתכננתם מראש, כדי שלא תסחפו מעבר. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית החשיבה והתקשורת יגביר את הקצב וגם את חוסר השקט הפנימי, אולי בשל הצורך בשינוי, גיוון ובריגושים. עם זאת רצוי שלא תתחייבו מראש על תכניותיכם, שמא תרצו לעשות שינויים ברגע האחרון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1