הורוסקופ יומי 04.12.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

סרטן

הירח שעדיין במזלכם הבוקר ממשיך למלא אתכם במרץ ומגביר את האנרגטיות ואת המוטיבציה שלכם להיות פעילים, יוזמים ומועילים. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים המוקדמות לבית הכספים, יוצר בדרך כלל צורך להזדהות רבה עם הצד החומרני והצרכני של החיים, אך רצוי שבמקום שתבזבזו כספים, תחשבו על פתרונות יצירתיים לבעיות הפיננסיות שלכם או תתייעצו בנדון עם אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום.

 

אריה

האנרגיות הנמוכות בתחילת היום עשויות לעודד אתכם להישאר הבוקר במיטה עד מאוחר ואם שום דבר לא דחוף לכם היום, זה גם לא יזיק. בשעות אחר הצהרים המוקדמות יחל המצב להשתנות לטובה. אתם תתחילו להתאושש ולהתמלא באנרגיות רעננות וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. חזרת הירח למזלכם תדרבן אתכם לשוב למרכז הבמה, אולם לשם כך אתם צריכים להיות פעילים גם יותר חברתית, לכן התחילו כבר מהבוקר לתכנן תכניות לסוף השבוע.

בתולה

זהו יום הפכפך שבו מצב הרוח, המרץ והאנרגיה הידידותית שליוו אתכם בימים האחרונים, יתפוגגו בהדרגה בשעות אחר הצהרים, זאת בעקבות מעבר הירח מבית החברים התוסס לבית מצולות הנפש המופנם והרגיש. על כן, מומלץ שתנצלו את האנרגיה הידידותית שתמלא אתכם הבוקר לפעילות חברתית. לגבי סוף השבוע, רצוי שלא תתכנו מראש פעילויות מורכבות ומאמצות מדי ותשאירו לעצמכם מרווחי זמן למנוחה, תנו  עדיפות לפעילות רגועה ואינטימית יותר.

 

מאזניים

אמנם, היום נפתח עם הירח שמשייט עדיין בבית הקריירה והתדמית, מה שיכול לגרום לכם להיות נוקשים ולחוצים, אך זהו יום מצוין לסידורים ולתיקונים שונים, בבית או במכונית ובעיקר כדי לעזור למישהו מבני המשפחה. משעות אחר הצהרים המוקדמות יעבור הירח לגזרה החברתית התוססת, מה שיהפוך  את סוף השבוע למרגש ודינמי יותר, וזה יתאים לבילוי שונה, כמו להשתתפות באירועים מעניינים ולמפגש עם אנשים חדשים שאולי יזינו אתכם במידע שימושי או שישפיעו על חשיבתכם ויעוררו את סקרנותכם לגבי נושא שטרם הכרתם.

עקרב

מצב הרוח הקליל שליווה אתכם בימים האחרונים, ילך ויתפוגג בשעות אחר הצהרים המוקדמות בעקבות מעבר הירח למזל אריה ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. מקומו החדש של הירח, יחזק את ביטחונכם העצמי ויעודד אתכם לקחת יותר אחריות בהכנות לסוף השבוע. אולם ייתכן שתצטרכו לגלות יותר רגישות, איפוק ושליטה עצמית, בעיקר כשתיפגשו עם בני המשפחה או את החברים.

קשת

גם אם טרם קבעתם תכניות לבילוי, כדאי שבכל מקרה תכינו היום את המכונית לנסיעה ארוכה. הרגישות הגבוהה שלוותה אתכם בימים האחרונים, תתפוגג בשעות אחר הצהרים. זאת בעקבות מעבר הירח לבית האמונה, פילוסופיית החיים, לימודים, הרחבת האופקים ונסיעות לחו"ל. הדבר יגביר בכם בסוף השבוע את האופטימיות, הסקרנות והצורך להכיר אנשים ונושאים חדשים או שיעודד אתכם לצאת היום או מחר לטיול.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא