הורוסקופ יומי 26.11.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

גם היום יש לכם העדפה ברורה לבילוי ביתי ובחברת אנשים הקרובים ללבכם. תוכלו לנצל את הערב לבילוי באווירה ביתית ומשפחתית ונראה שכדאי שתנצלו את האנרגיה הזו כדי להתחיל בהכנות לסוף השבוע שבפתח. לרומנטיקנים שבניכם מומלץ להפתיע את בני הזוג בהכנת ארוחה מיוחדת בעצמכם.

 

דלי

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות יום מוצלח למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. כדאי שתפגינו היום יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים, בעיקר לאנשים בעלי ניסיון חיים עשיר, כיוון שאלה עשויים להעשיר אתכם בעצות ובתובנות חשובות היום.

דגים

הירח שמשייט בבית הכספים שלכם, ימשיך לעודד התעסקות בנושאים חומריים. למעשה אתם נמצאים תחת לחץ רב והניסיון לעשות יותר ממה שאתם מסוגלים, עלול לגרום לדברים להשתבש. מומלץ להימנע מהחלטות או מפעולות ספונטניות, עדיף לקחת רגע נוסף למחשבה ולעשות בדיקה חוזרת של כול הנתונים.

 

טלה

הירח שעדיין מתארח במזלכם ממשיך לחזק אתכם אנרגטית ולסייע לכם לקדם את עניינכם בקלות יחסית. גובר גם הצורך לעשות שינוי כיוון בנושא מסוים, אולם ייתכן שנסיבות מסוימות יקשו עליכם בשעות אחר הצהרים ותצטרכו להיעזר בסבלנות או לפתוח בסבב שיחות כדי לשכנע ולרכך את המתנגדים. התייעצות עם אדם מבוגר ומנוסה יכול להביא לכם תובנה חשובה, שתסייע לכם לראות את תמונת המצב בצורה אחרת. וחשוב שתמשיכו לגלות יותר סובלנות לצד השני.

שור

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת, אך זהו יום מצוין לחשיבה יצירתית לפעילות רוחנית, התנדבותית ולהפגנת רגישות לזולת. מאחר שאתם פחות מרוכזים ונוטים להתעייף מהר, מומלץ שלא תקבלו היום החלטות חשובות ולא תתכננו לעצמכם יותר מדי פעילויות, מכיוון שהן עלולות להשתנות וממילא לא יישאר לכם מספיק האנרגיה לממש את כולן. עם זאת, כדאי להתחיל להכין תכניות לבילוי בסוף השבוע הקרוב, כדי שתוכלו לנצל טוב יותר את מעבר הירח מחר למזלכם.

 

 תאומים

הירח ימשיך היום במסעו בבית החברתי, מה שיעניק לכם יכולת מצוינת להתבלט, להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם במהלך השבוע במפגש עם החברים או בבילוי מעניין אחר, אולם לא מומלץ לקבוע תכניות לסוף השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה שממלאת אתכם היום תרד לה מחר וזה ישפיע על החשק שלכם לבילוי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1