הורוסקופ יומי 10.09.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

בסוף השבוע הזה יהיה לכם קל להביע את עצמכם ואת רגשותיכם לאחרים ולכן תוכלו להתחבר לפן החברתי שבכם ולהשתלב בקלות בכול מקום בו תמצאו. מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל עקרב ישפר את מצב הרוח, ימלא אתכם באנרגיה טרייה ודינמית, שתעורר בכם צורך בריגושים ופעילויות לא שגרתיות וזה הזמן להשתחרר ולשחרר את מרבית האנרגיה הלילה בבילוי סוער מהרגיל.

 

דלי

מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הקריירה לא יוכל כל כך למצוא את ביטויו בסוף השבוע הזה אם אינכם עובדים ביומיים הקרובים, אך הוא בהחלט יכול לגרום לכם להיות מעשיים ויוזמים, או קשוחים, שיפוטיים ונחושים יותר. כדאי שתנתבו את האנרגיה הזו כדי למלא התחייבויות לבני המשפחה, לטיפול בנושאים שונים שדחיתם ונראה שיהיה די מוצלח אם תצאו איזה בילוי משותף בחברת כמה מהחברים לעבודה.

דגים

אתם ללא ספק תהיו אופטימיים ונמרצים יותר בסוף השבוע הזה ויתכן שמרוב התלהבות תנסו להיות בכמה מקומות בו- זמנית. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים מגביר את הסקרנות וזקוק לריגושים רבים לכן, זהו אחד מסופי השבוע המוצלחים לטיולים, לסדנאות ולכל פעילות או התנסות לא שגרתית. אולם אין זה מבטל את הצורך בנקיטת זהירות.

 

טלה

אתם תהיו יותר סקסיים, מושכים ורגישים בסוף השבוע הזה, בזכות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית התשוקות, אך אתם גם עשויים למצוא את עצמכם, די בקלות, במערבולת רגשית סוערת. רצוי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ותזכו בסוף שבוע מהנה ביותר.

שור

האנרגיות חוזרות להיות נעימות וחברותיות יותר בסוף השבוע, זאת כתוצאה ממעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הזוגיות. זו ההזדמנות לשפר את חיי האהבה ואת מערכות היחסים שלכם. לכן רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו, התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג ולא יזיק אם תגלו יוזמה ותפתיעו אותם בהצעה יצירתית.

 

 תאומים

מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית העבודה והבריאות, לא תתרום לשיפור האווירה ומצב הרוח בסוף השבוע ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או כל מיני סידורים בעיר. רצוי שבסוף השבוע הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות, בעיקר התלבשו נכון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1