הורוסקופ יומי 11.09.2021 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

גדי

זה הזמן להכיר ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם ולהשקיע יותר בשיווק עצמכם. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל לעקרב, תגביר בשלושה וחצי השבועות הקרובים את היצירתיות או את הפופולריות וכושר השכנוע שלכם וכדאי שתגבירו את השתתפותכם באירועים ובפעילויות חברתיות. במקרים רבים, עשויה ידידות להפוך בתקופה הקרובה לקשר אינטימי יותר ואפילו לסיפור אהבה.

 

דלי

ונוס, כוכב היופי והאהבה, תצטרף מהיום למזל לעקרב ולבית הקריירה והתדמית הציבורית. השפעתה העיקרית תהיה בשיפור תדמיתכם ובתחום הקריירה, שם הדברים אמורים לזרום בצורה חלקה יותר בשלושה וחצי השבועות הקרובים, מאחר שיהיה לכם קל יותר להתחבב ולשפר את האווירה עם אלה שאתם עובדים איתם. במקרים מסוימים תתכן אף התאהבות במישהו/י מהעבודה או בדמות סמכותית או בוגרת שעשויה ללמד אתכם דברים רבים.

דגים

שלושה וחצי השבועות הקרובים הם בהחלט הזמן לשנות את הגישה שלכם לאהבה ואם אתם פנויים מקשר, יתכן שתיפתחו למערכת יחסים שונה ומשוחררת יותר. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הרחבת האופקים, עשויה להיות תחילתה של תקופה מצוינת לחזוק ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, במהלך קורסים, השתלמויות נסיעות, טיולים ובעיקר עם חו"ל.

 

טלה

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל עקרב, יגביר את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף.  בשלושה וחצי שבועות הקרובים יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממקורות חיצוניים (הלוואה וכדומה) ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי. עם זאת, עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

שור

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, ושליטכם האסטרולוגי, לבית הזוגיות והשותפויות שבמזל עקרב, מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס, אם כי לפעמים תתכן גם רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה וחשדנות. לפנויים ולפנויות – לכן שלושה וחצי השבועות הקרובים הם בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

 

 תאומים

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הבריאות והעבודה שלכם, יעודד אתכם להכניס סדר לחייכם ולשפר את העיצוב של מקום עבודתכם וגם להשקיע בשיפור היחסים שם. מעכשיו יהיה לכם קל יותר ליצור קשרים מקצועיים חדשים ולפנויים ולפנויות שבניכם תיתכן אפילו התאהבות במישהו ממקום העבודה. כדאי שבמקביל, תקדישו בשלושה וחצי שבועות הקרובים יותר תשומת לב לנושאי הבריאות השונים. זה גם הזמן שמתאים להפסיק לעשן, להתחיל בדיאטה, או להגביר את אימוני כושר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1