הורוסקופ יומי 13.09.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

אתם רגישים וחסרי מנוחה היום ואף נוטים להיות מושפעים מדי מהאווירה סביבכם, לכן אתם עשויים גם להיפגע ולהיעלב די בקלות. הירח שמשייט במזל קשת ובבית מצולות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם עשוי לבלבל ולגרום לכם להתעייף בהירות וגם לעורר בכם תחושת ריחוק וניתוק ממה שמתרחש סביבכם. עם זאת, זהו יום מוצלח להפגנת יצירתיות, לביטוי רגשי ועשיית מחווה נדיבה למישהו, וגם יום מבורך להתנדבות ומתן עזרה אחרים.

 

דלי

יום די אנרגטי שמצוין לקדום עצמכם ורעיונותיכם, לפעילות חברתית, להשתתפות באירועים, יצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים וזהו גם יום מצוין לצאת לדרך חדשה ועצמאית. קל לכם יותר להשפיע היום על הסובב ואם תפגינו יותר יצירתיות תוכלו לשווק את עצמם ורעיונות בהצלחה רבה. כדאי שתנצלו את מיקום הכוכבים גם כדי להביט קדימה, לכן הקדישו מחשבה לתכנון עתידכם.

דגים

שיוט הירח בבית הקריירה מראה בדרך כלל על עלייה בלחץ שיופעל עליכם ונראה שגם האינטנסיביות של ההתרחשויות תגבר. עם זאת אתם תחושו חשופים יותר היום ולכן חשוב שתפגינו איפוק, רצינות ובגרות ובמקרים מסוימים עדיף לחפש פשרות, להפגין גמישות ואפילו לוותר. כמו כן חשוב שתישארו ממוקדים בעיקר תנסו לשמור על הרצף בין הדברים, תוך כדי גילוי חשיבה בהירה, מפוכחת ומעשית.

 

טלה

מצב הרוח הולך ומשתפר וזה בהחלט מחזק את הביטחון העצמי שלכם, מה שהופך אתכם למשוחררים ואופטימיים מאוד. שיוט הירח במזל קשת מגביר בכם את ההשראה והדמיון ומעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. זהו בהחלט יום מוצלח לעבוד על העבודות לבית הספר וגם יום שמתאים להיכרות עם נושאים ואנשים מעניינים, כמו גם לטיול ולתכנון תכניות לחגים שבפתח.

שור

זה אינו יום קל עבורכם. שיוט הירח במזל קשת, יגביר ביומיים הקרובים את הפגיעות והחשדנות. אתם עצמכם עשויים להפוך לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה ויש ביניכם כאלה שיפגינו נטייה לאמץ את הגישה של "הכול או לא כלום". עדיף שתפגינו התייחסות רגישה יותר לאנשים הקרובים ובעיקר במערכות היחסים האינטימיות שלכם. עם זאת, למרות שייתכנו ביומיים הקרובים הצעות כלכליות או הזדמנויות מעניינות,כדאי שתנקטו בצעדי זהירות וחיסכון ותתייעצו אפילו עם מומחים בתחום.

 

 תאומים

האנרגיות ממשיכות להשתחרר והתחושה הופכת נינוחה ואופטימית יותר וביומיים הקרובים יהיה לכם קל יותר להותיר רושם חיובי או להתחבר לאנשים חדשים. אם לאחרונה נוצרו מתחים או משקעים בניכם לבין אדם קרוב, הרי שזהו יום מוצלח במיוחד  לשיחת הבהרה, פיוס וגם לבילוי אוהבים בשניים. מכיוון שהזרקורים הולכים להיות מופנים אליכם בזמן הקרוב, חשוב לשים לב יותר לטיפוח הופעתכם וזהו יום מצוין לעבור דרך הספר הקוסמטיקאית או חנות הבגדים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1