הורוסקופ יומי 14.09.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

אמנם אתם פותחים את היום כשהאנרגיה שלכם עדיין ברמה נמוכה יחסית, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזלכם ימלא אתכם בהמון אנרגיה שתעודד את היזמה ואת הצורך שלכם להגיע להישגים משמעותיים. נצלו את הימים הקרובים לדחיפת הנושאים החשובים, לסגירת פיגורים, להתחלות וליוזמות חדשות, להעמקת הקשר הזוגי וגם לשיפור התקשורת והיחסים עם החברים בעבודה.

 

דלי

הזדרזו. נצלו את היום כדי לקדם במרץ את עניינכם הדחופים, מאחר שמעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית מצולות הנפש, עשוי להיות מלווה בירידה אנרגטית כלשהי ובעליה ברמת הרגישות והפגיעות שלכם, לכן קרוב לוודאי שגם החשק החברתי ירד והדבר ישליך כמובן על תכניותיכם להערב ולימים הקרובים . הדבר הנכון עבורכם הוא להישאר ספונטניים, לא לתכנן מראש תוכניות, להימנע ממצבי מתח ולהניח לעצמכם ולאנרגיה שלכם לנוח ולהירגע בשלווה.

דגים

יום שמתחיל לחוץ אך ממשיך בקצב שונה שמתאים לפעילות שונה ומעניינת יותר. מעבר הירח בשעות אחר הצהרים מבית הקריירה והתדמית לבית החברה ותוכניות העתיד, ישנה את מצב הרוח לקליל ולבבי יותר ויעורר את הצרכים החברתיים שלכם.  ככל שתהיו ספונטניים, חברותיים, תקשורתיים  ויצירתיים, כך תיהנו יותר בימים הקרובים מקצב התרחשויות ומהאירועים המעניינים ולא בהכרח שגרתיים שצפויים.

 

טלה

אתם עדיין מאוד יצירתיים ודי שכלתניים, אך מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הקריירה ישנה את האווירה סביבכם וקרוב לוודאי שאף יגביר את העומס והלחץ עליכם במהלך הימים הקרובים. בימים אלה אתם תמשכו אליכם הרבה יותר תשומת לב, אך תוכלו לנצל זאת כדי להתבלט ולהפגין את כישוריכם המקצועיים. מומלץ שתקפידו על דיוק והופעה ואף תראו רצינות ושליטה עצמית.

שור

התובענות והגודש הרגשי שליוו אתכם בימים האחרונים יתפזרו אחה"צ, עם מעבר הירח לבית השקפת העולם, הרחבת האופקים וההרפתקאות. הדבר ישפר בימים הקרובים את כושר הקליטה ועיבוד הנתונים, זווית הראייה תתרחב ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים או שיגבר הצורך שלכם בריגושים.

 

 תאומים

העוצמות הרגשיות ילכו ותחזקו בימים הקרובים, בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית התשוקות וההשקעות וזה עשוי לעודד עיסוק אינטנסיבי בענייני אהבה או כספים. האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1