הורוסקופ יומי 14.09.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

סרטן

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו עוד יום עמוס למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים, להמנע מביקורתיות והכי חשוב שתפעלו תוך הקפדה בשמירת כללי הזהירות. אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים, לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה והלילות הקרובים מצוינים כדי להקדיש יותר תשומת לב לבני הזוג.

 

אריה

זהו יום הפכפך שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שמגביר את מצב הרוח הטוב וממלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לעיתים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל והחברותי עשוי להשתנות משעות אחר הצהרים בעקבות מעבר הירח למזל גדי, מה שיכול להגביר את העומס בעבודה, את הרגישות הבריאותית, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם לשעות הערב.

בתולה

מצב הרוח שלכם ילך וישתפר משעות אחר הצהרים ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. מעבר הירח לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות וזהו בהחלט עשוי להיות ערב נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

 

מאזניים

האנרגיה המהירה שליוותה אתכם בימים האחרונים תלך ותדעך בשעות אחר הצהרים והרגישות שבכם תלך ותגבר. ענייני משפחה או מגורים עשויים להיות מודגשים בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות אחר הצהרים למזל גדי, מה שעשוי לעורר בכם את הפן הנוסטלגי או להפגיש אתכם עם אנשים או אירועים שקשורים לעבר.

עקרב

הירח שיעבור בשעות אחר הצהרים לבית החשיבה והתקשורת, יסייע לכם בימים הקרובים להבין את המתרחש במהירות, אך ייתכן שכדי לעמוד בעומס תאלצו לעסוק בכמה נושאים בו זמנית, מה שעלול לעודד גם פיזור נפש. יומיים אלה מצוינים השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לפעולות שונות בהקשר ללימודים וגם לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת או למפגש חברתי ולשיחה אישית בארבע עיניים.

קשת

היום נפתח ברמת אנרגיה גבוהה, אולם מעבר הירח בשעות אחר הצהרים לבית הכספים עשוי להאט קצת את הקצב ולגרום לכם להיות יותר מעשיים. הדבר יכול להגביר את המוטיבציה שלכם למציאת דרכים להגדלת ההכנסה, אך גם יכול להגביר את הוצאותיכם ולא תמיד על דברים דחופים וחיוניים שאי אפשר בלעדיהם.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא