הורוסקופ יומי 15.09.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

שיוט הירח במזלכם משפר את רמת האנרגיה והיכולת שלכם להתמודד עם המשימות, המטלות והנסיבות. בכול מקרה, דברים יכולים להתרחש היום באופן לא צפוי או שיצוצו אפשרויות לעשות משהו נחמד.

 

דלי

מיקום הירח גורם לירידת אנרגיות שיכולה להקשות עליכם את הצום, אולם זה גם יעודד עריכת חשבון נפש עמוק וייתכן שאף תקבלו תובנות חשובות, שיעזרו לכם להבין את המתרחש. שיחה אישית עם מישהו מסוים תעזור לכם להתחזק. לעומת זאת, חזרת הירח במוצאי החג למזלכם, ימלא אתכם באנרגיה רבה שתעודד אתכם לגלות יותר יוזמה וחשק לעשות משהו שונה.

דגים

יום כיפור הזה מתאים מעבר לצום ולתפילות גם למפגש חברתי לא שגרתי. ייתכן שהושטת עזרה למישהו, תחזק את הקשר עם אותו אדם וגם יביא לרווח מסוים שלא ציפתם עם כי לא במובן החומרי דווקא.  במוצאי החג תיתכן ירידה אנרגטית שיכולה לשבש את תכניותיכם לכן אל תתחייבו או תתכננו תכניות מראש.

 

טלה

ההכנות ליום כיפור והתחלת הצום עשויים להיות מלווים בלחצים שונים שעלולים לגרום לחיכוכים בעיקר עם בני המשפחה. על כן שמרו על קור הרוח וגלו יותר גמישות וסלחנות לסובבים. לעומת זאת במוצאי החג תתמלאו באנרגיה ידידותית שתוכלו לנצל למפגש או לפעילות חברתית.

שור

נראה שהשנה תהיו די נמרצים בערב יום הכיפור ולכן כדאי שתכינו את אופניכם או תארגנו לעצמכם חומר קריאה מגוון כדי שלא תשתעממו ביום הכיפור. למי שיכול מומלץ להעביר את יום הכיפורים הרחק מעירכם, אולי בטבע.

 

 תאומים

נצלו את אווירת החג והגל הרגשי שעובר עליכם להתפייסות ולחידוש יחסים עם אנשים שהיו פעם קרובים וכעת הקשר בניכם תקוע או מנותק.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1