הורוסקופ יומי 15.09.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

סרטן

אתם פותחים את הצום במצב רוח חביב ופייסני ומיקום הירח בבית התקשורת יכול לעודד שיחות ומפגשים אקראיים עם שכנים ומכרים ואנרגיה זו נהדרת לטיולים קצרים בסביבה הקרובה וגם לרכיבה על אופניים.

 

אריה

בחג הזה אתם דווקא לא הכי ידידותיים, ייתכן שאפילו ביקורתיים מהרגיל אולי מפני שההכנות לחג מלחיצות אתכם ולכן כל התרחשות שלא  מתוכננת יכולה לעורר בכם כעסים. גלו יותר סבלנות, סובלנות וסלחנות והיו נכונים להושיט יד לעזרה לכול דורש.

בתולה

בחג הזה אתם תהיו באופן מפתיע במצב רוח מרומם וחברותי ונראה שבבית הכנסת או אם תצאו קצת לרחובות, תפגשו אנשים ומכרים בספונטניות.

 

מאזניים

הרגישות שגוברת אולי תקרקע אתכם הערב לביתכם או תגרום לכם להעדיף חברת אנשים מצומצמת. אכן זה בדיוק היום לחשבון נפש ומצב הכוכבים מתאים ביותר לזה וגם למנוחה. לעומת זאת במוצאי החג מצבכם ישתפר והחשק לבלות יגבר, נצלו אנרגיה זו בכיף.

עקרב

מצב הרוח התקשורתי נמשך מה שעושה את החג למוצלח למפגשים ולשיחות עם שכנים ומכרים וגם לנסיעה כיפית על אופנים או לטיול רגלי בשניים. קחו בחשבון שבמוצאי החג תושפעו מאנרגיה מתכנסת שמתאימה לבילוי ביתי ומשפחתי.

קשת

שיוט הירח בבית הכספים, כנראה יעורר בכם מחשבות על מצבכם החומרי, או אולי רגשות אשם על שהגזמתם השנה בבזבוזים. בכול מקרה זהו יום מוצלח לקנות משהו מפרגן לבני הזוג, זה ישתלם לכם. נצלו את מוצאי החג לסיבוב התאווררות ולפעילות חברתית קלילה.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא