הורוסקופ יומי 16.09.2021 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

גדי

מעברו של מרס לבית הקריירה והתדמית, יגביר עד ל-30 באוקטובר את השאיפה שלכם להישגים ותגביר את המוטיבציה והנכונות שלכם להשקיע בבניין הקריירה שלם. אמנם זו עשויה להיות תקופה עמוסה, לחוצה, תובענית ושוחקת, אך זה נובע בעיקר מהשאיפה שלכם להגיע לעמדה בכירה ומכובדת יותר. בתקופה זו יתכנו גם חיכוכים עם אלה שיחושו מאוימים מהצורך שלכם לטפס למעלה, או מאלה שלא יסכימו איתכם ונראה שעדיף שתמצאו לעצמכם פרויקט אותו תוכלו לנהל בצורה עצמאית, אם מעט מאוד התערבות מלמעלה.

 

דלי

אתם נכנסים היום לתקופה חדשה ומרגשת, שמעודדת התנסויות חדשות. מעברו של מרס הדינמי לתאומים מתחיל כעת תקופה דינמית יותר שתמשיך עד ל-30 באוקטובר, שבה סקרנותכם תגבר ותעודד אתכם להיפתח לנושאים חדשים ולא מוכרים. תקופה זו מצוינת ללמידה וזה בהחלט הזמן לבחור לעצמכם קורס או השתלמות, הרצאה מעניינת או לצאת יותר לנסיעות ולטיולים בארץ או מעבר לים.

דגים

בעקבות מעבר מרס לבית התשוקות וההשקעות, אתם עשויים להפוך עד ל-30 באוקטובר לעקשניים, כוחניים, נחושים, תקיפים ובעיקר טוטליים יותר. העצמה הנפשית שלכם תגבר בתקופה זו ותגביר גם את התשוקה לכוח, מעמד גבוה ויצירת רווחים. עודף תחרותיות עלול להפוך יריבות לשדה קרב, מכיוון שאתם תתקשו להתפשר ותעדיפו ללכת על הכול, או לא כלום. כדאי שתתעלו ותנצלו נכון את העצמה הזו בתקופה הקרובה ותמנעו ממאבקי כוח, בעיקר עם בני הזוג. עדיף שתפרקו את המתחים ואת עודפי האנרגיה, בפעילויות ספורטיביות ואינטימיות.

 

טלה

עדיף שתפגינו מעכשיו יותר גמישות וסלחנות, מכיוון שדברים עליהם הבלגתם בעבר עלולים למלא אתכם כעת בכעס רב. מעברו של מרס שליטכם האסטרולוגי הדינמי ולפעמים גם אגרסיבי לבית הזוגיות והשותפויות, יכול להגביר עד ל-30 באוקטובר את המתחים בקשרים הקרובים ועלולים להתפתח חיכוכים ועימותים עם בני הזוג, שותפים ואנשים קרובים, בבית או בעבודה, בעיקר בגלל אגו מנופח של אחד הצדדים והקושי להתפשר. לעומת זאת לביישניים מבניכם ולאלה שאינם בקשר זוגי כרגע, מרס בבית הזוגיות יעודד להעז וליזום יותר.

שור

מעבר מרס הנמרץ, לבית העבודה והבריאות, ידרבן אתכם עד ל-30 באוקטובר, להשקיע יותר מרץ בעבודה ולחפש דרכים לשפר, לחסוך ולייעל. אולם אתם עשויים להפוך גם לביקורתיים, קפדניים ובררניים יותר. הקפדה יתרה על פרטים, תעודד מצבי ביקורת וחיכוכים עם אנשים, בעיקר עם אלה שיש בניכם קשר בענייני עבודה. לכן אתם עשויים להתקשות בעבודת צוות. כוכב מרס, יכול להיות גם אגרסיבי, לכן רצוי להגביר את הזהירות בתקופה זו, מכיוון שזלזול או סטייה מנוהלי הבטיחות, יכולים להסתיים בפגיעות גוף.

 

 תאומים

מצב הרוח ילך וישתפר עד ל-30 באוקטובר, בעקבות מעבר מרס הדינמי לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה והדבר יעודד אתכם להיות חברותיים ולצאת לבלות וליהנות יותר. הביטחון העצמי שיתחזק בתקופה זו ישפר את היכולת שלכם לייצג את עצמכם ואת עמדותיכם ויעורר בכם גם את יצר התחרותיות והצורך להגיע למקום הראשון בכל מה שאתם עושים כרגע. תקופה זו יכולה להתאפיין גם בחוסר משמעת ומדי פעם אתם עשויים להפגין מרדנות ולחוש קושי לקבל מרות. מצד שני, זו תקופה מעולה והישגית גם בספורט והפופולריות שגוברת תעניק לפנויים ולפנויות יותר הזדמנויות לחיזורים ולהיכרויות חדשות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1