הורוסקופ יומי 01.09.2021 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

גדי

מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל סרטן ידגיש ביומיים וחצי הקרובים את כול הקשור למערכות יחסים ויסייע לכם לשפר את שיתוף פעולה עם הסובבים. הדבר מעודד גמישות ונכונות להתפשר, אולם יכול גם לעודד חיזור יתר ואיבוד גבולות בכול הקשור לאהבה. במקביל, ספטמבר נראה חודש נהדר ללימודים, זאת בעיקר בזכות השמש שממוקמת בבית הרחבת האופקים. מיקום ונוס בבית התדמית הציבורית, תסייע לכם בשבועיים הקרובים למשוך הרבה תשומת לב ותסייע לכם ליצור שיתופי פעולה מועילים בלימודים.

 

דלי

מעבר הירח במהלך הבוקר לבית העבודה והבריאות ליומיים וחצי הקרובים עשוי לבלום קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים, בשל העומס הגובר. מיקום זה בדרך כלל ממקד אתכם במילוי חובותיכם ובעיקר בטיפול מסור וקפדן בענייני העבודה, וגם דורש מכם להפגין יותר צניעות, איפוק ונכונות לקחת על עצמכם אחריות.  מצד שני, עולם הרגשות שלכם יהיה פעיל יותר ספטמבר והדבר יכול לגרום לחשדנות ולאובססיבית מצד אחד, אך גם למלא אתכם באנרגיה סקסית מאוד שתמשוך לכיוונכם הזדמנויות מכל עבר.

דגים

הרגישות נרגעת והאופטימיות מתחזקת, זאת בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר למזל סרטן ולגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום, אחד מהמיקומים האהובים עליכם במיוחד. על כן נראה שמצפים לכם יומיים וחצי לא שגרתיים בהם תתמלאו באנרגיה רבה ותחרותית שיסייעו לכם להתבלט ואף להגדיל את השפעתכם על הסובבים. מצד שני, תחילת ספטמבר מסתמנת כתקופה מאוד רומנטית עבורכם, השמש שבבית הזוגיות תעודד אתכם להתגמש ולהתחבב ובמיקום ונוס בבית התשוקות תגרום לכם בשבועיים הקרובים להקרין אנרגיה חושנית שתמשוך אליכם הצעות והזדמנויות.

 

טלה

הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק יהיו חשובים מאוד ביומיים וחצי קרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגישים ופחות רגועים, זאת בעקבות מעבר הירח במהלך שעות הבוקר לבית הרביעי והרגשי. חודש ספטמבר מסתמן כחודש עמוס ומלחיץ שידרוש מכם להיות הרבה יותר מתוכננים, ממוקדים, מעשיים ומאופקים. שיפור צפוי בכול הקשור לענייני אהבה וכספים.

שור

מעבר הירח במהלך הבוקר לבית החשיבה והתקשורת יעודד ביומיים וחצי הקרובים סקרנות, חשיבה מהירה ופתיחות לנושאים חדשים, כמו כן יהיה לכם קל יותר לתקשר עם הסובבים ובעיקר עם חבר'ה צעירים מכם. ימים אלה מצוינים גם ללמידה, השגת מידע, העלאת רעיונות חדשניים, לבילוי תרבותי, להרצאה מעניינת וגם למפגש חברתי או לשיחה אישית בארבע עיניים. אגב, ספטמבר נראה כאחד החודשים המהנים והמוצלחים של השנה,חודש מאוד דינמי, ביטחונכם העצמי ילך ויתחזק, היצירתיות תגבר ויתכנו הזדמנויות מעניינות. החודש תוכלו לבלוט יותר ויהיה לכם קל יותר לשכנע ולקדם את עצמכם גם בתחום הרומנטי.

 

 תאומים

מעבר הירח במהלך הבוקר לבית הכספים, יחבר אתכם ביומיים וחצי הקרובים, לעולם החומרי, הארצי ואתם עשויים להיחשף לכל מיני הצעות, הזדמנויות ואירועים שקשורים לכספים. עם זאת מומלץ שתפגינו יותר ערנות ועניין בהשקעות ובהמצאות, שכן בימים הקרובים תוכלו לקבל או לגלות מידע חשוב שיוביל להשקעה מעניינת. אך זכרו שלא כול מה שנוצץ הוא בהכרח גם עשוי מזהב. מצד שני, ספטמבר נחשב אצלכם כחודש מאוד אמוציונלי, בו החשיבה מושפעת ממצבכם הרגשי, אולם יהיה לכם קל יותר לתקשר עם בני המשפחה. מיקום הכוכבים בחודש ספטמבר, קורא לכם להשקיע יותר זמן, מחשבה וכסף בשינוי עיצוב הבית ומתן יותר תשומת-לב לצורכי המשפחה. כמו כן נושאים מהעבר עשויים לחזור ולהשפיע על ההווה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1