הורוסקופ יומי 03.09.2021 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

גדי

הירח שהתארח בימים האחרונים בבית הזוגיות ימשיך בשעות הערב לבית התשוקות, מה שיעצים את הרגשות ויתאים מאוד לסוף שבוע של אהבה נועזת, יצירתית וחסרת פשרות, זה יסייע להעמקת הקשר בניכם או לפחות לגיוון הפעילות האינטימית.

 

דלי

הירח שישייט הבוקר בבית העבודה והבריאות, עשוי לעודד אתכם לעשות סדר סביבכם, זה הזמן להתפנות לסידור עניינים שנדחו או הוזנחו, ולהגביר את הקצב של ההכנות לשבת. מעבר הירח בשעות הערב לבית הזוגיות, ישפיע לטובה על מצב הרוח ויעודד אתכם להתחבר לצד הרומנטי שבכם ומומלץ שתנצלו את מיקום הכוכבים המצוין כדי לצאת הערב לבלות עם חברים או כדי להפתיע את בני הזוג ביוזמה רומנטית לא שגרתית.

דגים

אתם פותחים את סוף השבוע ברמה אנרגטית גבוהה שזקוקה למוצא דחוף, מהנה ומגוון. אלא שמעבר הירח בשעות הערב לבית העבודה והבריאות יביא איתו שינוי במצב הרוח למעשי ואסרטיבי יותר ויגבר הצורך ביציבות. מיקום הירח יכול גם לשבש תוכניות שהכנתם מראש לסוף השבוע, אולי בגלל שעייפותכם תגבר או שהחשק לבלות ירד.

 

טלה

זהו יום מעורב, שמתחיל במצב רוח מופנם וביתי שמתאים לניקיונות והכנת הבית לשבת, כמו גם להכנת תבשילים טעימים. מעבר הירח בסביבות השעה 19:00 לבית ההנאות, יגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם וכדאי שתנצלו את סוף השבוע האנרגטי הזה להתחברות לצורכי הרגש וההנאה שלכם. מומלץ שתנצלו את סוף השבוע גם לבילוי ולרומנטיקה, להתעסקות בתחביבים, לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי שונה, משחרר אך מהנה ומרגש בחברת בני הזוג, הילדים והחברים.

שור

יום השישי יחל כשאתם טעונים עדיין באנרגיה תזזיתית שמעוררת בכם חוסר מנוחה ולכן אתם חייבים לתת לה מוצא בפעילויות מגוונות, מעניינות ולא ממושכות מדי. אולם מעבר הירח הערב למזל אריה יגביר בסוף השבוע את הרגישות, יעודד התחברות לעבר ולשורשים המשפחתיים שלכם, יגביר את התאבון וגם את הצורך לבלות יחד עם האנשים הכי קרובים שגורמים לכם לתחושת שייכות.

 

 תאומים

התאזרו בסבלנות ואיפוק. יתכן שהקצב יראה לכם היום די מסורבל, אך לא כדאי שתבזבזו את האנרגיה שלכם כדי להאיץ בדברים. בשל מיקום הירח הבוקר בבית הכספים, כדאי שתגלו יותר איפוק ואחריות ותרכשו רק את המוצרים שתכננתם מראש, כדי שלא תסחפו מעבר. מעבר הירח בשעות הערב לבית החשיבה והתקשורת יגביר את הקצב וגם את חוסר השקט הפנימי, אולי בשל הצורך בשינוי, גיוון ובריגושים. עם זאת רצוי שלא תתחייבו מראש על תוכניותיכם, שמא תרצו לעשות שינויים ברגע האחרון.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1