הורוסקופ יומי 06.09.2021 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

מעבר הירח לבית הקריירה לא כל כך יוכל למצוא את ביטויו היום מכיוון שרובכם לא עובדים היום, אולם זה בהחלט יכול לגרום לכם להיות מעשיים ויוזמים, או קשוחים, שיפוטיים ונחושים יותר. כדאי שתנתבו את האנרגיה הזו כדי למלא התחייבויות לבני המשפחה, לטיפול בנושאים שונים שדחיתם ונראה שיהיה די מוצלח אם תצאו איזה בילוי משותף בחברת כמה מהחברים לעבודה.

 

דלי

אתם תהפכו לנמרצים והרפתקניים יותר היום ויתכן שמרוב התלהבות תנסו להיות בכמה מקומות בו- זמנית. מעבר הירח לבית הרחבת האופקים מגביר את הסקרנות וזקוק לריגושים רבים לכן, נצלו את היום החגיגי הזה לטיולים, ולכל פעילות או התנסות לא שגרתית. אולם אין זה מבטל את הצורך בנקיטת זהירות.

דגים

אתם תהיו יותר סקסיים, מושכים ורגישים היום, בזכות מעבר הירח לבית התשוקות, אך אתם גם עשויים למצוא את עצמכם, די בקלות, במערבולת רגשית סוערת. רצוי שתניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה וכך תיהנו מיום מהנה ביותר.

 

טלה

האנרגיות חוזרות להיות נעימות וחברותיות יותר זאת כתוצאה ממעבר הירח לבית הזוגיות. זו ההזדמנות לשפר את חיי האהבה ואת מערכות היחסים שלכם. לכן רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו, התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג ולא יזיק אם תגלו יוזמה ותפתיעו אותם בהצעה יצירתית.

שור

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, לא יתרום לשיפור האווירה ומצב הרוח החגיגי ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית יומיומית. בכול אופן רצוי שבימים הקרובים תהיו פחות ביקורתיים, אבל תקפידו יותר בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות, בעיקר שתו מספיק. למרות שמיקום הירח לא כול כך מזהיר, יש לכם מזל שהשמש האנרגטית ומרס הנמרץ עדיין מצויים בבית ההנאות ואם תתחברו אליהם ותהיו יותר ספונטניים ויוזמים, תוכלו ליהנות מיום מוצלח, מעניין ואפילו קצת לא שגרתי.

 

 תאומים

מומלץ שתנצלו את היום החגיגי הזה לפעילות חברתית נמרצת, או לבילוי מהנה בחברת בני הזוג, הילדים והחברים. בעקבות מעבר הירח לבית ההנאות אתם תתמלאו היום באנרגיה מוחצנת ונהנתנית שגם תגביר את הצד הנדיב והרומנטי שבכם ולכן תוכלו לחגוג היום את ראש השנה בצורה משוחררת ומרגשת. היום יהיה לכם קל יותר לשעשע את האחרים ולכבוש לבבות, כמובן בעיקר אם אתם פנויים לקשר חדש.  עם זאת מומלץ שתמנעו ממפגש עם אנשים שאוהבים לבקר ונוטים לא פעם, להעכיר את האווירה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1