הורוסקופ יומי 07.09.2021 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

סקרנותכם תגבר בעקבות מולד הירח במזל בתולה, מה שמציין שהשבועיים הקרובים עשויים להיות מרגשים מאוד, אם תהיו מספיק פתוחים לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. לא יזיק שתשברו את השגרה, ביציאה לטיולים, הרצאות וסדנאות מעניינות, אך היזהרו לא להיסחף מדי בלקיחת סיכונים. כמו כן, מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי להרחיב גם את זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שיצור הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, קורסים והשתלמויות בארץ ובחו"ל.

 

דלי

מולד הירח בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, מציין את הקשר הבלתי נפרד שבין עולמכם הרגשי לפעילותיכם, בשבועיים הקרובים, מה שבהחלט מצוין להחצנת רגשות ולהעמקת הקשר הזוגי וגם ליצירה או להעמקת שיתוף פעולה עסקי, שיכול לצמצם את הסיכון שאתם לוקחים על עצמכם. רצוי שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו בתחושות הבטן. מנגד: יתכן שאצל חלק מכם, מולד הירח יגביר דווקא, את הנטייה לפעול בכוחניות, אובססיביות, נוקשות וקושי להתפשר. אצל אלה, יתכנו גם יותר חילוקי דעות כנראה שעם בני הזוג, בכול הקשור לניהול התקציב ולמתן סדרי עדיפות פיננסיות.

דגים

מולד הירח בבית הזוגיות אמור לעודד אתכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים בניכם ובעיקר להתגמש ולסלוח האחד לשני. יתכנו כרגע גישושים בכל הקשור לשותפויות עסקיות חדשות והשבועיים הקרובים מצוינים לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפות חדשה, מכל הסוג ובעיקר רומנטית.  לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ומהנה ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

 

טלה

בעקבות מולד הירח אתם תהפכו קפדניים ודייקניים יותר בשבועיים הקרובים וזה הזמן להתייעלות, הקפדה בענייני סדר וניקיון ואף לשדרוג מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. קרוב לוודאי ששיחה עם הממונה, תעודד את השינוי. כדאי לנצל את השבועיים האלה גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית- תקופתית כדי לוודא שהכול כשורה או לקבלת המלצות לשיפור המצב.

שור

בשבועיים הקרובים  אתם תהפכו פופולריים, תחרותיים ורומנטיים יותר, זאת בעקבות מולד הירח, בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה. הלהט, התשוקה אמנם יגברו, אך ייתכן שתתקשו להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה. עם זאת, שבועיים אלה מצוינים להשתתפות בפעילויות חברתיות ולפנויים ולפנויות שביניכם כדאי ליזום יותר.

 

 תאומים

השבועיים הקרובים מתקשרים עם ענייני הבית והמשפחה וזה הזמן למציאת פתרונות לבעיות הפנימיות בתוך המשפחה או בנושא המגורים. בעקבות מולד הירח תחושו אולי צורך להתרחב ולחדש ואולי אף תחליטו על שיפוץ והרחבת הבית, החלפת דירה או אולי אפילו על הרחבת המשפחה. שימו- לב שגם התיאבון שלכם עשוי להיות מושפע ממיקום הירח ולגרום לשינויי בהרגלי האכילה, נטייה שתשפיע על המשקל ועל הרגשתכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1