הורוסקופ יומי 01.06.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

 

יוני נראה חודש לחוץ בכול מיני מטלות ולכן הזמן הפנוי שלכם יתמעט. מיקומו של מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת בבית הזוגיות, יעודד אתכם להתגמש ויהיה לכם קל יותר להתיידד, אולם ייתכן שתגלו היסוס בקבלת החלטות. מיקומו של מרס הנמרץ בבית החשיבה והתקשורת, יגביר את יכולות הלמידה שלכם אולם ידרבן אתכם להגן על דעותיכם בחירוף נפש. מומלץ גם שתגבירו את זהירותכם בזמן שאתם מסתובבים בחוץ.

 

דלי

השמש וונוס שמתארחים אצלכם החודש בבית ההנאות, ימלאו אתכם באנרגיה רבה, חברותית ותחרותית שזקוקה לאתגרים ולריגושים ולרוב זה אמור להיות חודש מצוין לרומנטיקנים ולבליינים שבניכם. מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת שממוקם בבית העבודה יעודד אתכם לחשיבה מדויקת, יעילה וחסכונית, וגם לביקורתיות. מיקומו של מרס הנמרץ בבית הכספים, יכול לגרום לכם להיות יותר חומריים ורכושניים .אולם זה זמן טוב למציאת מקור הכנסה נוסף.

דגים

יוני הוא לרוב חודש רגיש שמעודד יותר פעילויות בעניינים רגשיים ומשפחתיים וייתכן שעניינים מהעבר ישובו להווה, אך זהו בהחלט הזמן להתמודד עימם בגישה שונה ויצירתית. מיקומו של מרס הנמרץ במזלכם הוא בהחלט ברכה רבה עבורכם, הוא ימלא אתכם בהמון אנרגיה, יגביר את התחרותיות וידרבן אתכם  לגלות יותר יוזמה ואומץ.

טלה

יוני מתקשר אצלכם לתקופה די אינטנסיבית בכול הקשור ללמידה וזמן של שינויים, הוא גם חודש תוסס ולא שגרתי עבורכם וכדאי שתפגינו בו יותר קלילות, אך גם שיקול דעת. מסעו של מרס, שליטכם האסטרולוגי בדגים, יכול להקשות עליכם בקידום המשימות והמטרות שלכם וזה אינו זמן טוב לצאת ביוזמות חדשות. לעומת זאת מיקום ונוס, כוכב האהבה יסייע לכם לשפר את היחסים עם החברים בשכונה ובלימודים ואפילו להפוך קשר יומיומי לרומנטי. לכן מומלץ שתנצלו ביומיים הקרובים את מיקום הירח בבית מערכות היחסים לבילוי בשניים.

שור

מצבכם הכספי יעסיק אתכם יותר החודש ואתם תצטרכו לנסות לגלות יותר ערנות למידע, יוזמה, עצמאות ומעשיות בכדי לשפר את מצבכם. מיקומו של מרקורי כוכב החשיבה והתקשורת בביתו הטבעי, אמור לסייע לכם בקבלת החלטות, אלא שמעברו באמצע החודש לנסיגה יכול לגרום לכם בהמשך החודש לקבלת מידע שגוי שישבש את שיקול דעתכם. מרס בגזרה החברתית מעודד להתנתק מהעבר ומאנשים או נושאים שמיצו את עצמם עבורכם.

 תאומים

מגמת ההתחזקות אצלכם תימשך ביתר שאת ביוני, השמש שמתארח במזלכם תעניק לכם בשלושת השבועות הקרובים, שפע של אנרגיה רעננה ויוזמת. ונוס, כוכב היופי והאהבה שמצוי אף הוא במזלכם, אמור לגרום לכם להקרין יותר חמימות ונדיבות כלפי הסובב, אלא שהילוכו לאחור יכולה לשבש לכם מערכות יחסים קרובות. עם זאת נסיגת ונוס יכולה במקרים מסוימים להחזיר אהבות מהעבר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1