הורוסקופ יומי 02.06.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

גדי

 

רצינות, יעילות וקפדנות הן מילות המפתח שלכם גם היום, לכן  הציבו את ענייני העבודה בראש סדר העדיפויות. הירח שמשייט בבית הקריירה, מבורך לקידום ענייני עבודה אולם מאחר שזה עשוי להיות יום לחוץ מאוד ועם לוחות זמנים קפדניים ביותר, כדאי שתפעלו לפי רשימת סדרי עדיפות. אולם מעבר הירח בשעות הערב מבית הקריירה לבית החברים, יגרום לקצב שונה ודינמי שמתאים יותר לפעילות שונה ומעניינת יותר.

 

דלי

הירח משייט בבית הרחבת האופקים ולכן זהו יום מצוין לקחת פסק זמן מהפעילות השגרתית ולצאת לסידורים או לפעילות בידורית מחוץ לעיר. זהו יום מבורך גם לבירור עניינים, להשגת מידע וגם להצלחה בענייני צדק ומשפט, או לסידור עניינים מול הרשויות. אולם מעבר הירח בשעות הערב המוקדמות לבית הקריירה שבמזל עקרב יגביר את הלחץ או שיגרום לכם להפוך נוקשים מהרגיל, מה שבהחלט לא יעשה לכם את החיים קלים בימים הקרובים.

דגים

זהו עוד יום מצוין לעסקים, להשגת מימון ולהשקעות. האינטואיציה הגבוהה, יכולה לסייע לכם רבות בתחום העסקי או הזוגי, אך כדאי שתדחו קבלת החלטה חשובה למחר. אלא שההתעסקות האינטנסיבית בענייני כספים ורגשות תתחלף בשעות הערב המוקדמות בסקרנות, צורך בהחלפת דעות, או היכרויות מעניינות עם אנשים ונושאים מעניינים. ייתכן שתתקשו בימים הקרובים להסתדר עם הגבלות או לקבל מרות.

טלה

יום מוצלח לשיחה חשובה, למפגשים אישיים ולפעילות חברתית. הירח שמשייט עדיין בבית הזוגיות מציין שזהו יום נפלא לאהבה וליצירת הרמוניה ושיתוף פעולה סביבכם. העוצמות הרגשיות שבכם, ילכו ותחזקו בימים הקרובים בעקבות מעבר הירח בשעות הערב המוקדמות לבית התשוקות. הדבר יגביר את הפעילות ההורמונליות שתעצים את המיניות.

שור

הירח שמשייט בבית העבודה יעודד אתכם להפגין גישה מעשית אך גם להראות יצירתיות בפתרון בעיה שנראית מאוד מורכבת.  אולם חשוב שתקפידו לעבוד בצורה מסודרת, נקייה ובסבלנות, תוך הקפדה על נוהלי הזהירות והבטיחות. אולם מעבר הירח בשעות הערב, המוקדמות לבית הזוגיות יעניק לכם, כמה ימים נפלאים לאהבה.

 תאומים

זהו יום הפכפך שיחל בהמון התלהבות וזאת בזכות שיוט הירח בבית ההנאות, מה שיגביר את מצב הרוח הטוב וימלא אתכם במרץ רב, צורך בריגושים, עם כי לעתים גם יכול לעודד היסחפות והגזמה. על כן נצלו את מצב הרוח המצוין ואת היצירתיות שגוברת, כדי להשפיע על הסובבים, ליצירת קשרים, לעיסוק בתחביבים ובנושאים שמעוררים בכם הנאה וסיפוק. מצב הרוח הקליל והחברותי הזה יחל להשתנות בשעות הערב המוקדמות בעקבות מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, מה שיגביר בימים הקרובים את הבררנות והביקורתיות ואת הרגישות הבריאותית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1