הורוסקופ יומי 12.09.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

אנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח אתמול לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני. אם אירועי הזמן האחרון יצרו משקעים או מתחים בניכם לבין אדם קרוב, אז זה היום המתאים להבהרת הדברים.

 

דלי

הירח שעבר אתמול לבית הבריאות יכול לשבש לכם השבת את התכניות. רצוי שתשמרו יותר טוב על בריאותכם, בעיקר אם אתם יוצאים החוצה. תדאגו לפחות לשתות הרבה ותגנו על עצמכם מפני החום והשמש. מצד שני אם אתם בדרך כלל קצת מפוזרים ושוכחים היכן הנחתם חפצים שונים, זהו יום מצוין לעשות קצת סדר סביבכם, להעיף, לזרוק או לתת במתנה חפצים שאינם בשימוש כבר זמן רב.

דגים

זהו בדיוק היום לשנות אווירה, להשתחרר מהכבדות ולהיטען באנרגיות אחרות. קחו היום  פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ונצלו את מעבר הירח לבית הרומנטיקה והנאות החיים, שמשפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, כדי לצאת לבלות או להיות רומנטיים יותר. תוכלו גם להפתיע את ילדיכם או את בני הזוג בפעילות לא שגרתית, תוכלו אף לשלב זאת גם בבילוי משותף עם חברים.

 

טלה

יום חלש אנרגטית בו וכדי לשפר את המצב אתם צריכים להיות יותר ממוקדים ופחות מפוזרים. ייתכנו מצבים בהם תגלו כי קשה לכם לשפוט את הצד השני בצורה אובייקטיבית או שהמאמץ שאתם משקיעים בכיוון מסוים אינו כדאי, ונראה שעדיף לוותר פה ושם כדי להשיג את מה שבאמת חשוב לכם.

שור

התקשורת שלכם משמעותית במיוחד בסוף השבוע הזה, שוורים. הירח שוהה בבית התקשורת שלכם, והגיע הזמן לדבר לשתף ולחלוק דברים שהצטברו אצלכם במהלך השבוע שחלף, ויש לא מעט כאלה. גם אם הם לא תמיד נעימים ומפרגנים – תנו למלים לצאת. הסופ"ש הזה יתאים לסדרת מפגשים שמחים ולהרבה..מלים.

 

 תאומים

הירח שמשייט בבית הכספים, גורם לכם להיות מעשיים ומחושבים ועשוי להביא לחלק מכם רעיונות מצוינים איך לעשות יותר כסף. מצד שני, מיקום הירח יכול לעודד גם פזרנות ובזבוז, על כן חשוב שתגבירו היום את הפיקוח על רכושכם וכספכם ותמנעו מעריכת מסע קניות שכן, אתם עלולים להתאכזב ממה שקניתם או לגלות ששילמתם יותר מדי.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1