הורוסקופ יומי 13.09.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח בתחושה נעימה בזכות הירח שעדיין בבית הזוגיות, מה שיעודד אתכם לקדם את ענייניכם בנועם, בגמישות ובשיתוף פעולה עם הסובבים. העוצמות הרגשיות ילכו ויתחזקו משעות הערב, בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות והיצרים והדבר עשוי לעודד בימים הקרובים עיסוק יותר אינטנסיבי בענייני אהבה וכספים. עם זאת, האינטואיציה שתגבר תוכל לסייע לכם רבות בתחום הפיננסי והימים הקרובים מצוינים לעסקים, להשגת מימון, להשקעות ולעסקות, אך מומלץ שתקדישו את הלילות הקרובים לבילוי אינטימי עם בני הזוג.

 

דלי

השבוע נפתח בבוקר מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה, זאת בזכות יכולתכם לחשוב בצורה מעשית מה שיסייע לכם למצוא דרכים יעילות, מהירות וחסכוניות להוציא לפועל את תוכניותיכם. מעבר הירח בשעות הערב לבית הזוגיות ישפר את התחושה ויעודד בימים הקרובים יותר גמישות ושיפור בשיתוף הפעולה ונראה שכדאי שתקדישו בלילות הקרובים יותר תשומת לב לבני הזוג ולצרכיהם.

דגים

השבוע נפתח ביום הפכפך שמתחיל בהמון מרץ ובמצב רוח ידידותי שגם ממלא אתכם בצורך בריגושים, אך לעתים יכול גם לעודד היסחפות והגזמה. מצב הרוח הקליל הזה עשוי להשתנות משעות הערב בעקבות מעבר הירח למזל בתולה, מה שיכול להגביר את העומס בימים הקרובים, כנראה בשל החג המתקרב, או את הבררנות והביקורתיות ואף לגרום לשיבושים בתכניותיכם.

 

טלה

אתם מתחילים את השבוע כשהרגישות שלכם גבוהה מהרגיל, אך מצב הרוח שלכם ילך וישתפר משעות הערב ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה וזורמת, שתלווה אתכם גם בימים הקרובים. מעבר הירח בסביבות השעה 18:30 לבית ההנאות והאהבה יגביר את הצורך בריגושים, לתשומת לב וגם את החשק לצאת ולבלות וזהו בהחלט עשוי להיות ערב נפלא למפגש חברתי או לפעילות רומנטית מרגשת.

שור

אין לכם יותר מידי סבלנות עבור אדם מתוסכל שמנסה לצוד את תשומת הלב. מצד שני, באופן מפתיע, אתם נכנעים למניפולציות של אדם אחר שמנסה "להלביש" עליכם סממנים מאורחות חייו… הראייה החודרת שלכם אינה עוזרת לכם היום לראות את הדברים בצורה שקופה וברורה. כשחוטבים עצים, עפים שבבים – אין דרך אחרת להגיע אל הפסגה. להתייעץ עם חבר/ה קרוב, יכול להקל עליכם מאוד. בפתיחת ניבוי העתיד שהתקיימה למענכם בעזרת משקע של קפה, הופיע צללית של צועני: הצללית מייצגת כוחות על טבעיים שייתכן כי התברכתם בהם. הגיע הזמן שתשקיעו באינטרסים שלכם ולא רק באינטרסים של אחרים.

 

 תאומים

אם תגלו ערנות, תוכלו הבוקר למצוא פתרונות יצירתיים בתחום הפיננסי. הקצב ישתנה משעות הערב, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות. מומלץ שתנצלו את הערבים הקרובים כדי להתאוורר קצת באירועים שונים, אך הגבירו את הערנות וההקשבה לדברי אחרים, יתכן שהדברים שתשמעו יפרו אתכם ברעיון מצוין שיעזור לכם לקדם את עצמכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1