הורוסקופ יומי 14.09.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

אתם עשויים להפוך ביומיים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה ויש ביניכם כאלה שיפגינו נטייה לאמץ את הגישה של "הכול או לא כלום". עם זאת, למרות שייתכנו ביומיים הקרובים הצעות כלכליות או הזדמנויות מעניינות,כדאי שתנקטו בצעדי זהירות וחיסכון ותתייעצו אפילו עם מומחים בתחום. כך או כך, מומלץ שתנצלו את מיקום הירח בבית התשוקות את ללילה של אהבה חושנית

 

דלי

שיוט הירח בבית הזוגיות והשותפים, מחזק ומרגיע אתכם, אך בעיקר זוהי תחילתם של סדרת ימים שבהם נושא הזוגיות ושיתוף הפעולה יקבלו דגש מוגבר ולרוב גם מבורך. מומלץ שתנצלו את הימים הקרובים לשיפורים אסתטיים בהופעתכם, תנתבו את הפעילות להעמקת שיתופי פעולה ולשיפור היחסים הזוגיים. לפנויים ולפנויות שביניכם כדאי להתעסק יותר בפעילות רומנטית.

דגים

היומיים הקרובים קוראים לכם להתמקד בענייני העבודה וסידורים. שיוט הירח בבית העבודה, הסדר והבריאות, ידרבן אתכם ביומיים אלה להיות יותר יעילים, מחושבים, שכלתניים, מאופקים ושקולים. יתכן שתגבר גם הנטייה להקפדה ולביקורתיות יתרה.

 

טלה

שיוט הירח בבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה יגביר ביומיים הקרובים את האנרגטיות, ישפר את מצב הרוח ויעורר אתכם לבלוט, להפגין יותר עצמאות, ביטחון עצמי וייחודיות. תוכלו גם להשפיע ביתר קלות על אחרים. היומיים הקרובים יגבירו את החשיבה היצירתית ויביאו לכם גם הצלחה חברתית ורומנטית, לכן מומלץ שתפגינו יותר יוזמה, ספונטניות והעזה, בלי להיסחף יותר מדי כמובן.

שור

שיוט הירח במזל לאריה תגרום לכם להיות הרבה יותר רגישים ופגיעים וביומיים הקרובים ייתכנו אף מצבי רוח משתנים ולכן יהיה לכם חשוב להימצא בסביבה תומכת ומתחשבת. עם זאת רצוי שתנצלו את ההכנות לחג גם לגיבוש המשפחה על ידי חלוקת המשימות בין כולם. כמו כן ייתכן שתתקלו בימים אלה במישהו שפועל נגד האינטרסים שלכם בחשאי, בכול מקרה אל תסמכו יותר מדי על אחרים ואל תשתפו אותם באשר על הלב שלכם.

 

 תאומים

אתם נעשים הרבה יותר אנרגטיים ביומיים הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואם תפגינו ערנות,  אתם עשויים לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. נצלו את היום לפריקת עודפי המרץ בחדר הכושר, במפגש חברים, או באיזה פאב נחמד שבו תוכלו לשוחח בחופשיות ואף להתחכך במגוון אנשים, אבל אל תשכחו לעקוב אחרי הנחיות משרד הבריאות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1