הורוסקופ יומי 16.09.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

מצב הרוח ישתפר היום, בעקבות מעבר הירח למזל בתולה, מיקום בו ישהה ביומיים הקרובים. מיקום הירח משפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם, לכן החשיבה הופכת נמרצת ורעיונית, יהיה לכם קל יותר לקלוט נתונים ולהבין דברים מופשטים וייתכן שגם תחפשו לעצמכם פעילויות לא שגרתיות.

 

דלי

התחום הכלכלי יודגש ביומיים הקרובים שמוצלחים לעסקים ולניהול כספים. על כן זהו יום מוצלח לבדיקת חשבון הבנק, לפגישה עסקית, או כדי לבקש העלאה או סיוע כספי. מעבר הירח לבית התשוקות וענייני הכספים גורם לכם גם להיות ולהראות מושכים וסקסיים מהרגיל. כדאי שתנצלו זאת ביומיים הקרובים, לביטוי צרכי האהבה שלכם. עם זאת כדאי שתפגינו גם יותר ערנות, מאחר שאתם עשויים לקבל היום עצה טובה, או לשמוע מידע חשוב, אך מצד שני רצוי שאתם תהיו פחות נדיבים במתן מידע לאחרים.

דגים

מעבר הירח למזל בתולה ידגיש ביומיים הקרובים את כול הקשור למערכות יחסים ויסייע לכם לשפר את שיתוף פעולה עם הסובבים. הדבר מעודד גמישות ונכונות להתפשר, אולם יכול גם לעודד חיזור יתר ואיבוד גבולות בכול הקשור לאהבה. הדבר עלול גם לעורר לפעמים אובססיביות יתר שתביא דווקא לתוצאות הפוכות שתתבטאנה בהתרחקות הצד המחוזר ובהצבת גבולות מצידו/ה.

 

טלה

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות ליומיים הקרובים עשוי לבלום קצת את ההתלהבות של הימים האחרונים, בשל העומס הגובר. מיקום זה בדרך כלל ממקד אתכם במילוי חובותיכם ובעיקר בטיפול מסור וקפדן בענייני העבודה, וגם דורש מכם להפגין יותר צניעות, איפוק ונכונות לקחת על עצמכם אחריות.

שור

הרגישות נרגעת והאופטימיות מתחזקת, זאת בעקבות מעבר הירח למזל בתולה ולגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום, אחד מהמיקומים המוצלחים והנעימים במפה האסטרולוגית. על כן נראה שמצפים לכם יומיים לא שגרתיים בהם תתמלאו באנרגיה רבה ותחרותית שתסייע לכם להתבלט ואף להגדיל את השפעתכם על הסובבים.

 

 תאומים

הפגנת שליטה עצמית וכושר איפוק חשובים מאוד ביומיים הקרובים מכיוון שנראה שאתם תהיו הרבה יותר רגישים ופחות רגועים, זאת בעקבות מעבר הירח לבית הרביעי והרגשי. בימים אלה יגבר הצורך בפרטיות וקרוב לוודאי שיהיה לכם נוח יותר באווירה ביתית וזה גם הזמן לטיפול בנושאים הקשורים למגורים או לבני המשפחה, אך הרגישות, שכאמור גוברת, יכולה להוביל בשעות הלילה להתפרצות כלשהי, השתדלו לגלות יותר איפוק והימנעו  מדיון בנושאים שעלולים להוציא אתכם משלוותכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1