הורוסקופ יומי 18.09.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

מעבר הירח לבית ה-10 שקשור לקריירה ולתדמית, יגביר ביומיים הקרובים את המשמעת העצמית שלכם ולקיחת אחריות, מה שבוודאי יסייע לכם לתכנן ולתזמן נכון את פעילותכם, להתגבר על הקשיים ולעמוד בכל העומס והלחצים שנובעים מההכנות לחג. השמש שנמצאת בבית החשיבה הפילוסופית מגבירה את השנינות ומשפרת את כושר ההבעה שלכם וקרוב לוודאי שיהיה לכם קל ליצור עניין סביבכם, ולא משנה היכן תחגגו ותבלו בימים הקרובים.

 

דלי

מעבר הירח לבית הרחבת האופקים הופך את מצב הרוח למשוחרר ולאופטימי יותר, אך מגביר את הצורך בריגושים ויתכן שלכן תעדיפו השנה לחגוג את ליל הסדר, בצורה מיוחדת ולא שגרתית, אולי אף הרחק מעירכם. נצלו את מיקומה של ונוס בבית הזוגיות כדי ליזום פעילות מקרבת בעיקר בכול הקשור לזוגיות שלכם.

דגים

מעבר הירח לבית התשוקות, מגביר את העוצמות הרגשיות ואת תובענותכם ומדגיש גם את הצד החומרי ואת ענייניכם הפיננסיים, לכן כדאי שתתכננו היטב ותקבעו מראש את הגבולות להוצאותיכם ואל תיסחפו בקניית מתנות בסכומים שמעבר ליכולת שלכם. היומיים הקרובים מצוינים לחיזוק הקשר הזוגי, ולכן מומלץ שתתרככו ולא תתנגחו בצד השני וגם לפנויים ולפנויות שבניכם נפתחות אפשרויות חדשות להיכרות.

 

טלה

איזו הקלה. מעבר הירח לבית הזוגיות יזרים אליכם אנרגיות נעימות והרמוניות שירגיעו אתכם ביומיים הקרובים ויעודדו אתכם להתפייס ולפייס, להתגמש, להתפשר וליצור שיתוף פעולה פורה עם אחרים. מעבר הירח למאזניים יעורר גם את נושא האסתטיקה והיופי ואם טרם רכשתם לעצמכם מערכת בגדים חדשה לחג, שכחתם לקנות פרחים או מתנות, זה בדיוק הזמן המתאים לכך. זכרו רק שהיום קצר והמלאכה מרובה.

שור

למרות שתכניות שתכננתם לחג יכולות להשתבש ולהשתנות, או שאתם עצמכם עלולים לחוש קצת רגישים בריאותית, עדיף לקחת הכול בקלות. כדאי שתמהרו ותסיימו בזריזות את ההכנות לחג, כדי שתספיקו גם לנוח ולאגור כוחות לארוחה החגיגית הערב. קרוב לוודאי שיזדקקו לעזרתכם, לכן הקדימו להיות מוכנים. אך היזהרו לא להיות טרחנים, פרפקציוניסטים או ביקורתיים מדי. חוסר סובלנות כלפי אחרים עלול רק להזיק ולהעכיר את האווירה.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית ההנאות, הילדים, היצירתיות והאהבה, יזרים אליכם אנרגיות נעימות וחברותיות שמתאימות כדי לחגוג וליהנות ביומיים הקרובים, אלא שבשל הסגר ש"נפל" עלינו נשללה מכם האפשרות ליהנות משלל פעילויות ומפגשים חברתיים, משפחתיים או רומנטיים מרגשים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1