הורוסקופ יומי 07.06.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על

מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

 

אמנם אתם לא במיטבכם לאחרונה אולם אתם תפתחו את השבוע הזה במרץ מוגבר וזאת בזכות שיוט הירח במזלכם. הדבר יסייע לכם לקדם את המשימות והמטלות שלכם ובעיקר גלו יותר יוזמה היום. לנצל את מיקום הירח במזלכם גם לשיפור הקשר עם הקולגות, הגזרה המקצועית עשויה להאיר פנים בתחום הרומנטי לפנויים ולפנויות שבניכם.

 

דלי

השבוע הזה נפתח ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת חולשה, שיבושים ופיזור נפש ומתאימה יותר להתעסקות בפילוסופיה ובנושאים רוחניים, ופחות לטיפול בנושאים מעשיים. ככלל, נצלו את האינטואיציה שבמיטבה כעת, כמצפן שיסייע לכם לנווט את עצמכם היום. עדיף שתתחילו את היום בנושאים העיקריים והדחופים ואם תתעייפו תוכלו לדחות את מה שנותר להמשך השבוע.

דגים

אתם פותחים את השבוע כשאתם במצב רוח ידידותי ותקשורתי וכדאי שתפתחו את לבכם לחבריכם. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. הקצב המהיר והצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם למעשה הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות להגיב בהתאם.

טלה

השבוע נפתח כשהירח ממוקם בבית הקריירה, מה שמגביר את העומס והלחצים עליכם ודורש מכם לפעול במרץ, באיפוק ובנחישות. אולם זה בהחלט יום מוצלח למחפשי העבודה ולכול החרוצים והשאפתניים שבניכם שרוצים להתקדם. אופציות והזדמנויות חדשות בפתח עשויים להביא אפשרויות מעניינות להגדלת הרווחיות.

שור

אמנם אתם פותחים את השבוע מלאים במחשבות ורעיונות רבים שאולי אף גורמים לכם לחוסר שקט נפשי ונראה ששיחות וחילופי רעיונות עם אחרים, יסייעו לכם להירגע. זהו יום מוצלח מאוד ללמידה, להתייעצות ולפעילות לא שגרתית וגם לבילוי תרבותי. עם זאת קצב ההתרחשויות המהיר דורש מכם לגלות יותר ערנות ויכולת קבלת החלטות מהירה. ייתכן גם מפגש עם אנשים מעניינים, אשר הגיעו מרחוק או כאלה בעלי רקע תרבותי שונה מאוד משלכם.

 תאומים

הנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח מתחזקת בתחילת השבוע וגוברת הנטייה שלכם להגיב ממקום רגשי ולעתים אף בקיצוניות שעלולה ליצור חיכוכים. עדיף שתגלו קצת יותר שליטה עצמית ותנסו להתגמש קצת יותר. התחום הפיננסי עשוי להתעורר והדבר יכול להביא לכם מידע, רעיונות או הזדמנויות מעניינות שכדאי לבדוק לעומקם אולם רצוי גם להתייעץ עם אדם אמין ומנוסה, בטרם תפעלו.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1